7 nõuannet raamatukogu remondi üleelamiseks

25.08.2016

1. Tutvu olukorraga
TÜ Raamatukogu on 4. oktoobrini suletud, kuid lugemissaalide raamatuid saab koju laenutada. Remondi ajal pakutavate teenuste kohta saab infot kodulehelt www.utlib.ut.ee või sotsiaalmeediast (Facebook, Twitter, Instagram).
2. Registreeru lugejaks
Esmakursuslased saavad e-kirja pealkirjaga „TÜ raamatukogu lugejaks registreerimine“, kirjalisas olevale failile tuleb anda digiallkiri ja saata see aadressile laenutus@utlib.ee
3. Laenuta ja tagasta Akadeemia tn sissepääsu kaudu
Telli lugemissaalide raamatuid e-kataloogist ESTER. Tule tellitud raamatutele järele järgmisel tööpäeval kell 9–19 Akadeemia tänava kaudu.
Tellitud raamatuid hoiame kolm tööpäeva.
Raamatud tagasta raamatukogu tagaukse juures olevasse tagastuskappi.
4. Pikenda laenutähtaega
Raamatute pikendamiseks kasuta kas Minu ESTERit, saada kiri aadressil laenutus@utlib.ee või helista telefonil 737 5772. Tekkinud viivise saad tasuda pangaülekandega.
5. Leia oma erialareferent
Oma erialal info leidmiseks kasuta referendi abi. Lugejakoolitused toimuvad instituutides, ajakava leiad raamatukogu kodulehelt. Erialainfot puudutavad küsimused esita kas aadressil paring@utlib.ee või E–R 9–17 telefonil 737 5729.
6. Kasuta e-teenuseid ja RVL-i
Kasuta meie digikogusid ja Tartu ülikoolile avatud andmebaase. Võimalik on tellida raamatust digikoopia.
Teistest Eesti ja maailma raamatukogudest saad tellida raamatuid ning artiklikoopiaid raamatukogudevahelise laenutuse (RVL) kaudu.
7. Küsi ja suhtle
Kui Sul on küsimusi raamatukogu kasutamise kohta, vestle meiega veebis E–R 9–17, saada e-kiri (laenutus@utlib.ee) või helista telefonil 737 5772.
E-posti teel vastame küsimustele esimesel võimalusel.
Abi leiad ka oma instituudi erialaraamatukogust.
 

Jaga seda lehekülge