E-etteütluse ühiskirjutamine raamatukogus jääb seoses koroonaviiruse ohuga ära

12.03.2020

Lähtudes vabariigi valitsuse soovitusest olla kujunenud olukorras ettevaatlik ja tähelepanelik ning vältida lähiajal rahvarohkeid üritusi, otsustas ülikooli raamatukogu homseks planeeritud e-etteütluse ühiskirjutamise ära jätta.

“Tekkinud situatsioonis peame kõik tegutsema mõistlikult,” kommenteeris ülikooli raamatukogu direktor Krista Aru otsust ühiskirjutamine tühistada. “Etteütluse kooskirjutamine peaks olema rõõmus üritus, olime seda ettevõtmist juba pikalt planeerinud, aga midagi ei ole parata – sel korral seda siiski ei toimu. Kindlasti tahame aga ühiskirjutamise idee järgmisel aastal teoks teha.”

E-etteütlust saavad kõik soovijad teha iseseisvalt homme, kui kell 10.30 loetakse Vikerraadios ette selle tekst. Etteütlust saab kirjutada kella 11ni, teksti loetakse raadios ette mitu korda. Võitjad kuulutatakse välja juba samal päeval “Uudis+” saates kell 12.15.