Eelteade: Tartu Ülikooli raamatukogus algab mitmeetapiline remont

03.05.2016

Head lugejad!

Tartu Ülikooli raamatukogus algab suur mitmeetapiline ja vähemalt aastapikkune remont. Kindlasti on see aeg katsumuseks nii teile kui ka meile, kuid loodame teie mõistvale suhtumisele.
Palume teil arvestada järgmiste peatsete ebamugavustega:

1. Kogusid hakatakse pakkima juba mais ja selle alusel tekivad ESTERisse konkreetsed teated, millised kogud ei ole ajutiselt kättesaadavad.
  2. Individuaalkabiinid tuleb vabastada 15. juuniks.
  3. Alates 22. juunist ei ole enam võimalik teavikuid kogudest tellida ega laenutada.
  4. Alates 23. juunist kuni ligikaudu 4. oktoobrini 2016 on raamatukogu suletud.

NB! Lugemissaalide teavikuid saate endale tellida alates 8. augustist. RVL-i (raamatukogudevahelise laenutuse) kaudu saate raamatuid ja artiklite koopiad tellida alates 22. augustist. Täpsemat infot RVL-i töökorralduse kohta remondi ajal saate raamatukogu kodulehelt.

Remondi ajal vastatakse teie küsimustele tööpäevadel telefonil  737 5770, e-posti laenutus@ut.ee vahendusel või reaalajas vestluse teel raamatukogu kodulehel.

Selleks, et leevendada teie kannatusi, pakume kogu remondi vältel:

Vabandame ebamugavuste pärast!

Teie raamatukogu