ERÜ ja TÜ raamatukogu ootavad töid F. Puksoo auhinnale

21.08.2019

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing ja Tartu Ülikooli Raamatukogu kuulutavad välja tööde esitamise Friedrich Puksoo auhinnale.

Auhind antakse välja Tartu Ülikooli Raamatukogus oktoobris toimuval erialapäeval, mil möödub 50. aastat Friedrich Puksoo surmast.

Ettepanekuid raamatuloo, raamatukogunduse või bibliograafia-alase töö auhindamiseks võivad esitada asutused, organisatsioonid ja üksikisikud. Auhindamisele tulevad trükis või elektrooniliselt 2017. ja 2018. ilmunud teosed.

Töid oodatakse kuni 20. septembrini 2019 ja neid võib saata postiga aadressil Tartu Ülikooli Raamatukogu, W. Struve 1, 50091 Tartu või Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing, Tõnismägi 2 (ruum 4064), 10122 Tallinn või e-posti aadressil: ela@nlib.ee

F. Puksoo auhinna statuudiga saab tutvuda ERÜ kodulehel.