Katsetuseks on avatud meditsiini andmebaasid Visible Body ja VisualDx

18.10.2018

Testkasutuseks on Tartu Ülikoolile 16. novembrini avatud Visible Body 3D anatoomia atlas  ja VisualDx visuaalne diferentsiaaldiagnostika abivahend.

Visible Body on kasutatav ka mobiilirakendustes (k.a. tahvelarvutid) väljaspool ülikooli wifi võrku.

Mobiilirakenduse peab alla laadima mobiiliseadmega ülikooli võrgus olles (eduroam või VPN). Esimest korda sisse logides on vajalik registreeruda.

Mobiilirakendus töötab järgmiste seadmetega:

• iPad 2
  • iPad 3rd Generation
  • iPad with Retina Display (4th Generation)
  • iPad Mini
  • Kõik Androidi tahvelarvutid, millel on 1 GHz või võimsam protsessor ja 512 MB või rohkem muutmälu

Lisainfo:

Visible Body kasutamine väljastpoolt TÜ võrku

Instructions for off-campus users to receive user credentials for Visible Body apps:
1. Via your institutional IP range, or via your institute's proxy server go to http://ovid.visiblebody.com/mobile/
2. Click "Off Campus?"
3. Submit your email address, and VB will ask you for a verification code