Katsetuseks on avatud ProQuesti õiguse jt erialade e-ressursid

02.06.2017

23. juunini on võimalus kasutada järgnevaid ProQuest andmekogusid, mis sisaldavad õiguse, aga teatud määral ka teiste sotsiaalteaduste, meditsiini, tehnoloogia ning humanitaarteaduste teemasid käsitlevaid e-ressursse. 

Juurdepääs alljärgnevatel linkidel:

Proquest Research Library

http://search.proquest.com/pqrl/fromDatabasesLayer?accountid=28432

ProQuest Research Library annab ühe-klikilise juurdepääsu tuhandete teadus- ja erialajakirjade artiklite täistekstidele rohkem kui 150 erineval teemal.

Juurdepääs järgmistele valdkondadele: ärimajandus, tervishoid ja meditsiin, ajalugu, keel ja kirjandus, teadus ja tehnoloogia, sotsiaalteadused, kunstid.

 

Proquest ebook collection

http://search.proquest.com/ebookcentral/fromDatabasesLayer?accountid=28432

Ebook Central pakub e-raamatute täistekste paljudel erinevatel teemadel koos info leidmiseks, kasutamiseks ja haldamiseks vajalike tööriistadega.
Juurdepääs järgmistele erialadele: äri ja majandus; arvutid ja IT; haridus; tehnika ja tehnoloogia; ajalugu ja poliitikateadus; humanitaarteadused; interdistsiplinaarsed ja piirkondlikud uuringud; keeled, kirjandus- ja keeleteadus; õigusteadus, rahvusvahelised suhted ja avalik kord; eluteadused.

 

Proquest Criminal Justice

http://search.proquest.com/criminaljusticeperiodicals/socialsciences/fromDatabasesLayer?accountid=28432

Criminal Justice Database toetab kuritegevuse põhjuste ja mitmesuguste õiguslike ning ühiskondlike mõjude, kohtuprotsessi ja kuritegevuse suundumuste uurimist. Andmebaas sisaldab Ameerika ja rahvusvahelisi teadusajakirju, õiguskorrakaitse-alaseid erialaajakirju, dissertatsioone, kuritegevusaruandeid, kuritegevuse uurimisega seotud bloge ja palju muid õigusteaduse eri aspektidega seotud materjale: kriminoloogia, parandus- ja karistusasutuste töö, kriminaalõigus, kriminaalseadustik, õiguskaitse, sõltuvus, perekonnaõigus, tööstusjulgeolek, rehabiliteerimine. Tekstid alates 1981 - …

 

Alexander Street Criminal Justice & Public Safety in video

http://search.alexanderstreet.com/lawv

Criminal Justice and Public Safety in Video sisaldab sadu tunde juristidele ja kriminaalõiguse ning avaliku korra ja julgeoleku erialade üliõpilastele mõeldud videomaterjale. Dokumentaalvideod ja intervjuud pakuvad sissevaateid ja arusaamist õigussüsteemi funktsioneerimisest ja vastuoludest. Õppevideod näitavad, kuidas reageerida potentsiaalselt ohtlikes olukordades. Videod pärinevad In Line of Duty, BBC and A&E Television, Criminal Justice & Public Safety in Video kogudest.

 

Tagasiside andmebaasi kasulikkusest on oodatud mailiaadressil: kadi.kass@ut.ee

 

 

Jaga seda lehekülge