Kolmapäeval õpetavad kiirabiarstid TÜ raamatukogus elustamist

16.10.2018

17. oktoobril kella 14-17 koolitavad Tartu Kiirabi arstid raamatukogus kõiki huvilisi, kuidas tegutseda, kui sinu nähes kaotab inimene teadvuse. Koolitus toimub üle-euroopalise südame taaskäivitamise päeva „Sinu käes päästavad elu“ raames.

Tartu Kiirabi poolt algatatud ja juba mitu aastat korraldatud aktsiooni eesmärgiks on juhendada võimalikult paljusid inimesi teadlikult ja oskuslikult tegutsema äkksurma olukorras.

Arstid ja meditsiiniõed jagavad oma teadmisi ning kõigil on ka endal võimalik proovida mannekeeni peal kunstliku hingamise tegemist, et tekiks arusaamine, milline on reaalne olukord äkksurma puhul.

Koolitus toimub raamatukogu 1. korruse fuajees ning oodatud on kõik raamatukogu külastajad!