Kuidas raamatuid laenutuskappi tellida?

12.03.2021

RAAMATUTE TELLIMINE LAENUTUSKAPPI

  1. Otsige vajalik raamat e-kataloogist ESTER ja veenduge, et seda raamatut saab koju laenutada ja selle staatus on KOHAL.
  1. Tellige raamat kataloogist, kasutades nuppu TELLI. Kättesaamise kohaks valige 'Laenutuskapp raamatukogu fuajees'. 

  2. Korraga saab tellida kuni viis (5) raamatut, arvestades kappide mahutavust. Tellitud raamatute tagastustähtajaks eriolukorras on mitte varem kui 12. aprill. 

  3. Üldjuhul saate tellitud raamatud kätte järgmisel päeval. Kui raamat on tellitud, oodake kuni raamatukogust saabub Teile e-kiri teatega „raamat ootab laenutuskapis“. NB! Palun ärge enne e-kirja saamist raamatule järele tulge. Palume arvestada, et reede õhtul ja nädalavahetusel tellitud raamatud saab kätte esmaspäeval.

  4. Peale teate saabumist tulge raamatukokku. Laenutuskapp asub raamatukogu fuajees peaukse kõrval. Juurdepääs kapile on tagatud E-R kell 12-19.
  1. Laenutuskapi juures skaneerige lugejakaart või sisestage ID-kaart ja järgige juhiseid kapi ekraanil.
  1. Enne ja pärast teenuse kasutamist desinfitseerige käed. Vahendid selleks leiate kapi kõrvalt.
  1. Sisenedes raamatukokku, hoidke teiste kasutajatega distantsi. Kasutusala on piiratud, palume piirde taha mitte astuda!   
  1. Tellitud raamatuid hoitakse kapis kolm päeva alates teate saatmisest (L-P ei arvestata). Palume tellitud raamatutele järele tulla esimesel võimalusel, et kapp võimalikult kiiresti järgmistele tellimustele vabastada
  2. Teenus on kontaktivaba. Probleemide korral abistab teid fuajees asuva infopunkti töötaja. Kui tellimine ei õnnestu, pöörduge tel 737 5775 ja 737 5772 või kirjutage laenutus@ut.ee

 

Jaga seda lehekülge