Mäluasutuste seminar keskendub tänavu personaliteemale

01.03.2017

Täna algab Tartu ülikooli raamatukogu korraldatud traditsiooniline mäluasutuste kahepäevane talveseminar Käärikul.  Selle aasta seminari esimese päeva fookuses on personal ja selle arendamine, teisel päeval saavad mäluastutuste töötajad jagada oma kogemusi ning tutvustada teistele oma parimaid praktikaid.

Seminari juhatab sisse Tartu ülikooli personaliosakonna juhataja Kristi Kuningas ettekandega personali värbamise ja ümberõppe teemal. Seejärel saavad mälusasutuste juhid ja personalitöötajad rääkida oma kogemusest, kuidas nad leiavad endale parima personali. Mäluasutuste töötajate akadeemilisest ettevalmistusest kõnelevad Aira Lepik Tallinna ülikoolist ja Krista Lepik Tartu ülikoolist. Päeva lõpetab Jaanus Kanguri koolitus tööstressist ja sellega toimetulekust.

Teisel päeval saavad raamatukogude ja muuseumide töötajad kuulata lühiettekandeid mäluasutuste arenguid puudutavatel teemadel ning osaleda ka aruteludes.

Mäluasutuste talveseminar toimub sel aastal juba 20. korda. Täna ja homme toimuvale üritusele on oodata ligi 60 osalejat.

Lisainfo:
Katriin Kaljovee