Mäluasutuste talveseminar keskendub kogude avamise võimalustele

09.03.2020

Tartu Ülikooli raamatukogu korraldab 19.-20. märtsil mäluasutuste talveseminari, mis keskendub seekord kogude avamise temaatikale. Seminar toimub tänavu kahekümne kolmandat korda ning traditsiooniliselt on kohtumispaigaks Kääriku spordikeskuse konverentsisaal.

Esimese päeva sissejuhatava loengu teeb TÜ turunduse dotsent Andres Kuusik, kes räägib sellest, millised on ühe asutuse või organisatsiooni võimalused tänapäeval üldse inimesi kõnetada. Kogude avamise korraldamise kogemustest räägib Mart Lankots disainiagentuurist Velvet. Päeva teises pooles tutvustab justiitsministeeriumi nõunik Kärt Nemvalts autoriõiguste väljakutseid seoses kogude avamisega, rahvusarhiivi kasutusõiguse osakonna juhataja Tõnis Türna räägib arhiivi ühisloome kogemusest ning Elena Sipria-Mironov TÜ raamatukogust annab ülevaate uuest netikodanikke kaasavast EODOPEN projektist.

Seminari teisel päeval räägivad erinevate mäluasutuste ja ministeeriumide esindajad uuendustest ning muutustest igapäevatöös, jagavad kogemusi, teevad ülevaateid hetkeseisudest ja tutvustavad uusi projekte.

Talveseminari kavaga saab tutvuda siin.

Kahepäevase seminari osavõtutasu ühele osalejale on 102 eurot (koos käibemaksuga) ning see sisaldab seminaril osalemist, majutust ja toitlustust. Ühe päeva osalustasu on 60 € (koos käibemaksuga). Transpordikulusid osavõtutasu ei kata.

Registreeruda saab talveseminarile kuni 13. märtsini siin

 

Lisateave:
Katriin Kaljovee
Konverentsikeskuse juht
TÜ raamatukogu
737 5727

 

Jaga seda lehekülge