Ööraamatukogu avab uksed 2. jaanuaril

13.12.2017

Tartu ülikooli raamatukogu avab traditsioonilise ööraamatukogu Veski tänaval asuvates pop-up-lugemissaalides 2. jaanuaril.  Ööraamatukogu ootab tudengeid eksamiteks valmistuma nii tööpäevadel kui nädalavahetustel kella 9-st hommikul kuni keskööni.

„Korraldame ööraamatukogu remondi tõttu juba kolmandat korda väljaspool oma maja,“ sõnas TÜ raamatukogu direktor Martin Hallik. „Veski tänaval on ööraamatukogu aga esimest korda. Oleme sinna loonud kõik võimalused nii grupitööks kui individuaalselt lugemisaalides õppimiseks.“  Veski 32 (endises ERMi hoones) asuvates  pop-up-lugemissaalides on 3 suurt lugemissaali, 7 rühmatööruumi, arvutiklass, printimis- ja paljundusvõimalus ning puhkeruum.  

Lisaks tuletab raamatukogu meelde, et raamatukogudevahelise laenutuse teenuse kaudu on remondi perioodil raamatute tellimine nii Eestist kui välismaalt tasuta. Tasuta tellimine kehtib raamatutele, mis on remondi ajaks pakitud. Lähem info RVL teenuse kohta: https://utlib.ut.ee/rvli-teenuse-korraldus-remondi-ajal.

Ööraamatukogu on avatud 2.-14. jaanuarini. Lisaks õpikeskkonnale pakub TÜ raamatukogu nendel päevadel tudengitele tasuta kohvi, teed ja maiustusi.

 

Lisainfo:
Olga Einasto
TÜ raamatukogu teenindusosakonna juhataja
tel 737 5774
email: olga.einasto@ut.ee

Jaga seda lehekülge