Ööraamatukogu ootab tudengeid juba 2. jaanuarist

21.12.2018

Traditsiooniline ööraamatukogu avab talviseks eksamisessiooniks õppijatele uksed juba aasta teisel päeval. Üle mitme aasta korraldatakse ööraamatukogu  taas TÜ Üliõpilasesinduse toetusel.

„Sel korral on meil üle pika aja tõesti kogu maja tudengite käsutuses,“ rääkis TÜ raamatukogu teenindusosakonna juhataja Olga Einasto. „Pärast kolmanda korruse avamist on sealsed lugemissaalid üha enam üliõpilastega täitunud ning loodame väga, et nad kasutavad ka nüüd võimalust rahulikus õpikeskkonnas eksamiteks valmistuda.“

Tudengid saavad õppida kolmes lugemissaalis, samuti 2. korruse saalis ja grupitööruumides. Lisaks saab kasutada arvutitöökohti ning väikeste lastega õppijad on oodatud peretuppa.

Ööraamatukogu on 2.-17. jaanuarini kõikidel päevadel avatud kella 9-st keskööni.

Lisainfo:
Olga Einasto