Pildista raamatukogu ja osale fotokonkursil!

11.05.2021

Märtsi lõpus alanud Tartu Ülikooli fotovõistluse raames kuulutab raamatukogu välja ka erikonkursi raamatukogus tehtud piltidele. Jäädvustada võib maja nii seest kui väljast, pildistada inimesi või raamatuid – igaühe nägemus ja emotsioon raamatukogust on fotona väga oodatud.

Fotode tegemiseks sobivad kõik tehnilised lahendused: droon, hübriidkaamera, filmikaamera, telefon jms. Saadetud fotod lisatakse Tartu Ülikooli fotopanka ning neid kasutatakse nii ülikooli kui raamatukogu välisveebis ja turundusmaterjalides.

Iga autor võib konkursile esitada kuni 6 fotot. Need palume saata aadressil veeb@ut.ee ning lisada teemareale viide “Fotokonkurss – raamatukogu”. Pilte kogutakse 30. septembrini. Parimatele fotograafidele auhinnad!

Lähemalt saab üleülikoolilisest fotovõistlusest ja selle tingimustest lugeda siit.

Herdis Olmaru
TÜ raamatukogu kommunikatsioonijuht