Pop-up lugemissaalid kolivad augustis Veski tänavale

09.05.2017

Ajutised lugemissaalid ja rühmatöö ruumid on kevadise eksamiperioodi lõpuni avatud Liivi tänaval ning alates augusti keskpaigast uues asupaigas Veski tn 32.

Ajutised lugemissaalid koos rühmatöö ruumide ja arvutiklassiga jäävad Liivi tn 4 endisesse riigiarhiivi hoonesse kuni kevadise eksamisessiooni lõpuni. Kõige kiiremal eksamiperioodil avatakse seal ka traditsiooniline ööraamatukogu ning ajutised lugemissaalid on kahe nädala jooksul avatud keskööni nii argipäevadel kui ka nädalavahetustel. Samas on võimalik ka printida, paljundada ja skaneerida.

Kuna aga Liivi tänava hoonesse kolib alates sügissemestrist majandusteaduskond, siis kolib ajutine raamatukogu juuni lõpus ühe tänava võrra edasi - endisesse Eesti Rahva Muuseumi hoonesse Veski tn 32.  Lugemissaalid ja rühmatöö ruumid avatakse Veski tänaval augustis ning need jäävad sinna kuni raamatukogu renoveerimine on lõppenud.

Raamatukogudevahelise laenutuse abil saab tasuta laenutada kõiki remondi ajaks pakitud raamatuid nii Eestist kui ka välismaalt. ESTER-i kaudu tellitud raamatute kojulaenutus ja tagastus toimub raamatukogu hoones (sissepääs Akadeemia tn). Raamatukogu kodulehe kaudu on tagatud juurdepääs e-raamatutele ja e-andmebaasidele.

 

Jaga seda lehekülge