Raamatukogu avab 31. juulil pop-up lugemissaalid uues asukohas

27.07.2017

Tartu ülikooli raamatukogu avab esmaspäeval, 31. juulil endises ERM-i hoones, Veski tn 32 pop-up lugemissaalid. Uues asukohas on piisavalt ruumi nii lugemissaalis õppida soovijatele kui grupitööde tegemiseks.

„Loodame väga, et meie lugejad võtavad lugemissaalide uue koha kiiresti omaks,“ rääkis TÜ raamatukogu arendusdirektor Liisi Lembinen. „Kolimisega alustasime juba juuni keskel ja nüüdseks on kõik vajalikud tööd tehtud - internetiühendus on olemas, ruumid sisustatud. Oleme teinud omalt poolt kõik, et seal oleks hea ja mugav õppida ning vajadusel ka veidi puhata. Lisaks õppetööks vajalikele ruumidele seadsime sisse ühe toa, kus saab kohvi ja teed teha ning teistega juttu rääkida.“

Veski tänavale jäävad lugemissaalid kuni raamatukogu remondi I etapi lõppemiseni.

31. juulist kuni 27. augustini on lugemissaalid tööpäevadel avatud kella 10-17, laupäeval ja pühapäeval suletud. Samadel aegadel on Veski tn hoones avatud ka infopunkt.

Esmaspäevast on taas avatud ka kojulaenutus ja raamatute tagastus raamatukogu hoones Struve 1. Tellitud raamatuid saab kuni 27. augustini kätte ja tagastada samuti tööpäevadel kella 10-17. Info tel. 737 5771.

 

Lisainfo:
Herdis Olmaru
TÜ raamatukogu kommunikatsioonijuht
7375 749

 

Jaga seda lehekülge