Raamatukogu kasutamine remondi ajal

 

Raamatuid on võimalik tellida e-kataloogist ESTER, kus on märgitud, millised kogud on remondi ajal kättesaadavad. Tellitud raamatud  saate kätte järgmisel päeval raamatukogu peamaja kojulaenutuspunktist (sissepääs Akadeemia tn kaudu). Nädalavahetusel tellitud raamatud saab kätte esmaspäeval. Tellitud raamatuid hoiame kolm päeva. 
 

Laenutuse tähtaja pikendamine

Raamatute laenutuse tähtaega saab pikendada  kasutades Minu ESTER-i, samuti võite saata kirja aadressil laenutus@utlib.ee või helistada telefonil 737 5772. Viivist saate tasuda pangaülekandega või kaardiga raamatukogu infoletis.
 
Andmebaaside kasutamine ja raamatukogudevaheline laenutus (RVL)
Erialast kirjandust leiate andmebaasidest.
Raamatukogudevahelise laenutuse kaudu saate tellida meie raamatukogus puuduvaid raamatuid ja artiklite koopiaid. Raamatuid, millel on e-kataloogis ESTER märge „TÜR hoidla (remondi ajaks pakitud)“ ning need ei ole teistes Tartu raamatukogudes kättesaadavad, tellime remondi ajal Eesti ja välismaa raamatukogudest tasuta.
 
Lisainfo
Kui Sul tekib küsimusi raamatukogu kasutamise kohta, helista telefonil 737 5772, saada kiri paring@utlib.ee või suhtle meiega otse veebis  
E ̶ R  9 ̶ 17.
 
 
 

Jaga seda lehekülge