Raamatukogu kasutamine remondi ajal

Raamatute laenutamine ja tagastamine Akadeemia tn sissepääsu kaudu

Raamatuid on võimalik tellida e-kataloogist ESTER, kus on märgitud, millised kogud on remondi ajal kättesaadavad. Tellitud raamatud  saate kätte järgmisel päeval raamatukogu peamaja kojulaenutuspunktist (sissepääs Akadeemia tn kaudu). Nädalavahetusel tellitud raamatud saab kätte esmaspäeval. Tellitud raamatuid hoiame kolm päeva. 
Kojulaenutus töötab ja raamatud saad tagastada tagastuskappi E ̶ R 9 ̶ 19, L 12 ̶ 16.
 
Pop-up-lugemissaalid Veski tn. 32
Pop-up-lugemissaalid asuvad aadressil Veski tn 32 (endine ERMi-hoone). Seal on 3 lugemissaali, 7 rühmatööruumi, arvutiklass, puhkeruum. Veski tn lugemissaalides on ka printimisvõimalus ja arvuti andmebaaside kasutuseks. Samuti on avatud infopunkt.
Pop-up-lugemissaalid on avatud E ̶ R 9 ̶ 21, L ̶ P 12 ̶ 18
Infot saab telefonil 737 5771.
 
Laenutuse tähtaja pikendamine
Raamatute laenutuse tähtaega saab pikendada  kasutades Minu ESTER-i, samuti võite saata kirja aadressil laenutus@utlib.ee või helistada telefonil 737 5772. Viivist saate tasuda pangaülekandega või kaardiga pop-up-lugemissaali infopunktis Veski 32. Vaata täpsemalt.  
 
Andmebaaside kasutamine ja raamatukogudevaheline laenutus (RVL)
Erialast kirjandust leiate andmebaasidest.
Raamatukogudevahelise laenutuse kaudu saate tellida meie raamatukogus puuduvaid raamatuid ja artiklite koopiaid. Raamatuid, millel on e-kataloogis ESTER märge „TÜR hoidla (remondi ajaks pakitud)“ ning need ei ole teistes Tartu raamatukogudes kättesaadavad, tellime remondi ajal Eesti ja välismaa raamatukogudest tasuta.
 
Lisainfo
Kui Sul tekib küsimusi raamatukogu kasutamise kohta, helista telefonil 737 5772, saada kiri paring@utlib.ee või suhtle meiega otse veebis  
E ̶ R  9 ̶ 17.
 
 
 

Jaga seda lehekülge