Raamatukogu on suletud eriolukorra lõppemiseni

28.04.2020

Tartu Ülikooli raamatukogu on suletud kuni riikliku eriolukorra lõppemiseni.     4. maist pääsevad lugejad raamatukogu fuajeesse tellitud raamatute kättesaamiseks ja tagastamiseks esmaspäevast reedeni kella 12-18.  

Lugejatel on võimalik raamatuid tellida e-kataloogi ESTER kaudu. Tellitud raamatud saab kätte raamatukogu 1. korruse fuajees asuvast Targast kapist. Teenus on kontaktivaba. Täpsemat teavet, kuidas eriolukorras raamatuid tellida ja laenutada, saate lugeda juhendist.

Raamatuid saab alates esmaspäevast tagastada raamatute tagastuskasti, mis asub samuti 1. korruse fuajees. Viivisevaba periood on pikendatud kuni 1. juunini. 

Tagatud on juurdepääs kõikidele e-andmebaasidele. Õppetöö lihtsustamiseks eriolukorra perioodil on mitmed kirjastused üle maailma andnud mitmetele andmebaasidele tasuta ligipääsu – ülevaate nendest saab siit.  

Endiselt toimuvad kõik raamatukogu korraldatud e-kursused, vastatakse infopäringutele ning vastavalt vajadustele ja võimalustele pakutakse digiteerimisteenust. Töötab ka raamatute e-pood ning koostatakse virtuaalset uudiskirjanduse näitust.

Lugejate küsimustele vastavad infotelefonid 737 5702 ja 737 5772 igal tööpäeval kell 9–18. Infopäringud palume saata aadressidel laenutus@utlib.ee; paring@utlib.ee, library@utlib.ee.

Jaga seda lehekülge