Raamatukogu tähistab rahvusülikooli 99. aastapäeva doktoritööde näitusega

29.11.2018

Reedel, 30 novembril avatakse TÜ raamatukogus 2018. aastal kaitstud doktoritööde näitus, millega tähistatakse rahvusülikooli 99. aastapäeva.

Rahvusülikooli aastapäeva pidulikul aktusel 1. detsembril promoveeritakse doktoriks 113 teadlast, kelle dissertatsioonid on kõigile tutvumiseks välja pandud raamatukogu II korruse suures saalis. Eesti keeles on kirjutatud 9 tööd, inglise keeles 99, vene keeles 3, hispaania ja prantsuse keeles kummaski 1 töö.

Kõikide dissertatsioonide elektrooniliste versioonidega saavad huvilised üle kogu maailma tutvuda TÜ digitaalarhiivi DSpace’is vahendusel, kus praeguse seisuga on väitekirjade kogus 2779 teadustööd.

Raamatukogu õnnitleb kõiki tänavu doktorikraadi kaitsnuid ning soovib edu praegustele kraadiõppuritele.

Doktoritööde näituse on koostanud teenindusosakonna raamatukoguhoidja Mare Pikkel ja see on avatud 30. novembrist 16. detsembrini.

Lisainfo:
Herdis Olmaru