Raamatukogu teenindab lugejaid ka remondi ajal

25.08.2016

Tartu ülikooli raamatukogu soovib kõigile head akadeemilise aasta algust ja annab teada, et kuigi raamatukogu on remondi tõttu suletud 4. oktoobrini 2016, saab lugemissaalide raamatuid koju laenutada. Tellimus tuleb vormistada e-kataloogi ESTER kaudu. Tellitud raamatud saab kätte järgmisel tööpäeval kl 9-19.

Esmakursuslastele saadab raamatukogu e-kirja pealkirjaga „TÜ raamatukogu lugejaks registreerimine“, kirjalisas olevale failile tuleb anda digiallkiri ja saata see aadressile infopunkt@utlib.ee. Välistudengite lugejaks registreerimine toimub 25. augustist -15. septembrini TÜ peahoones E-R kell 9-17. Lugejakoolitused esmakursuslastele toimuvad instituutides, ajakava on raamatukogu kodulehel ja sotsiaalmeedias.

Küsimustele raamatukogu kasutamise kohta vastatakse e-posti teel (laenutus@utlib.ee), veebis ja tel 737 5772 argipäeviti kell 9–17. Erialainfot puudutavad küsimused saab esitada aadressil paring@utlib.ee või E–R 9–17 telefonil 737 5729.

Raamatukogu vabandab ebamugavuste pärast ja soovitab kasutada e-teenused, digikogusid, Tartu ülikoolile avatud andmebaase ning tellida raamatuid ja artiklikoopiaid Eesti ning maailma raamatukogudest raamatukogudevahelise laenutuse (RVL) kaudu (loan@utlib.ee). Uudiskirjandusega saab tutvuda raamatukogu kodulehel.

Põhjalikum info remondi ajal pakutavate teenuste kohta on leitav raamatukogu kodulehel.

Loodame teid peagi meeldivalt üllatada renoveeritud raamatukogus!

Lisainfo:

Olga Einasto