Eesti raamatu päev - vestlusring noorte kirjanduskriitikutega

Algus:
26.10.2021 16:00
Lõpp:
26.10.2021 17:30
Asukoht:
Tartu Ülikooli raamatukogu
Toimumiskoht:
Tartu Ülikooli raamatukogu 3. korrus
Kategooria:
Korraldaja:
TÜ raamatukogu
Kontakt e-post:

Tänavuse eesti raamatu päeva pühendame kirjanduskriitikale. 26. oktoobril kell 16.00 toimub raamatukogu kolmandal korrusel, ilukirjanduse avariiulite juures vestlusring noorte kirjanduskriitikute Saara Liis Jõeranna, Saara Lotta Linno ja Joosep Susiga.

Kas kriitikutee algus on okkaline? Milleks kirjanduskriitikat kirjutada? Kuidas seda kirjutada? Nendele ja mitmetele teistele küsimustele püütakse ühises arutelus vastuseid leida. Vestlust juhatab kogenud kirjanduskriitik ja -õppejõud Mart Velsker.

Kuulama ja kaasa mõtlema-arutlema ootame kõiki kirjandushuvilisi, kes tahavad oma loetud raamatutele ka pisut teistsuguse nurga alt läheneda, aga ka kriitikutööst ja -rõõmudest midagi rohkemat teada saada.

Vestlusringi täiendab väike väljapanek headest raamatutest, mida noored kirjanduskriitikud kindlasti lugeda soovitavad.