Konrad Mägi Ateljee kevadnäitus

Korraldaja:
Konrad Mägi Ateljee
Kontakt e-post:

Konrad Mägi Ateljee kevadnäitus toob vaatajate ette 23 kunstniku tööd.

Välja on pandud valik õppeaasta jooksul ateljees valminud töödest – maalid ja krokiid. Neljakümne kaheksa maali ja krokii autoriteks on Eve Valper, Heiki Merila, Meeta Eliise Veigel, Kaari Onni, Ülle Kaasik, Priit Petrov, Elts Kuhhi, Kersti Kohtla, Saima Männo, Maire Aarsalu, Alo Aarsalu, Mart Trummal, Koidu Laur, Sirje Vesi, Anne Reppo, Ingrid Ploom, Lemme Haldre, Mari-Liis Tammesoo, Aivar Klaos, Margus Mekk, Uku Paul Tuuling, Mari-Ann Remmel ja Artur Kuus. Neid juhendasid Alo Aarsalu, Maris Tuuling, Evi Gailit ja Maire Aarsalu.

Konrad Mägi Ateljee põhitegevus on natuurist maalimine. Õppetöö toimub peamiselt päevasel ajal, loomuliku valgusega ja modelli järgi – nii järgitakse Konrad Mägi aegset õppetöö metoodikat. Eesmärk on hoida järjepidevust esimese eestiaegse Pallase maalikooliga, kus maalija peamiseks väljendusvahendiks on kompositsioon ja värv.