Prima Vista kunstiprogramm

Algus:
08.05.2023 09:00
Lõpp:
04.06.2023 22:00
Asukoht:
Tartu Ülikooli raamatukogu
Kategooria:
Internetiaadress:
Korraldaja:
Prima Vista kirjandusfestival
Kontakt e-post:

Prima Vista kirjandusfestivali kunstiprogrammi raames saab TÜ raamatukogus vaadata üheksat eriilmelist näitust. 

Esimesel korrusel on väljas Pallase I ja II kursuse skulptuuriosakonna tudengite õppetööde näitus „Kujundid ja kujutlused“, mille kuraatoriks on Rauno Thomas Moss. Teise korruse suure saali ees ja sees saab vaadata kuraator Maila Käose eestvedamisel valminud Pallase nahadisaini ja restaureerimise osakonna näitust „Aeg“ ning Eesti Köitekunstnike Ühenduse kaheteistkümne Eesti köitekunstniku väljapanekut „Eesti rahva ennemuistsed jutud“, mille kuraatoriks Dorel Sabre.

Teise korruse näituste alal on avatud graafiku ja EKA õppejõu Eve Kase joonistuste näitus „Üksindus ja üksmeel“, graafiku ja Pallase õppejõu Ardo Sägi väljapanek „Sõnumitoojad“ ja Pallase meediadisaini osakonna tudengite graafikanäitus „Sõlm“. Lähipäeval jõuab sinna ka kolmas väljapanek - Ukraina päritolu eesti kunstniku Nestor Ljutjuki „Punane raamat“.

Kolmandal korrusel saab aga vaadata kahte fotonäitust – fotograafi ja semiootiku Andrus Kandle väljapanekut „Paigahääli - maastikufotod koos heliga“ ning Pallase õppejõu ja fotograafi Toomas Kalve „Kalvetaarium - plaatkaamerafotod Eesti kultuuri hoidjatest“. Lisaks on esimese lugemissaali ees väljas Pallase tekstiiliosakonna lõpetajate gobeläänide näitus „Tahaks suusatama minna“

Jaga seda lehekülge