Täna avab uksed ööraamatukogu

02.01.2018

Tänasest alustab Veski tänaval asuvates pop-up-lugemissaalides traditsiooniline ööraamatukogu. Järgneva kahe nädala jooksul on lugemissaalid avatud hommikul kella 9-st kuni keskööni.

„Eksamite periood on alanud ja kuna paljud tudengid vajavad selleks ajaks rahulikku õpikeskkonda, siis raamatukogu on valmis seda pakkuma,“  rääkis TÜ raamatukogu direktor Martin Hallik. „Loodan, et meie kolmes suures lugemissaalis ja seitsmes rühmatööruumis saavad kõik, kes vähegi vajavad õppimiseks vaikset keskkonda, eksamiteks ja arvestusteks valmistuda.“ Lisaks on tudengite käsutuses arvutiklass, printimis- ja paljundusvõimalus ning puhkeruum. 

Lisaks tuletab raamatukogu meelde, et raamatukogudevahelise laenutuse teenuse kaudu on remondi perioodil raamatute tellimine nii Eestist kui välismaalt tasuta. Tasuta tellimine kehtib raamatutele, mis on remondi ajaks pakitud. Täpsem info RVL teenuse kohta: https://utlib.ut.ee/rvli-teenuse-korraldus-remondi-ajal.

Ööraamatukogu pop-up-lugemissaalides Veski tn 32 on avatud 2.-14. jaanuarini. Lisaks õpikeskkonnale pakub TÜ raamatukogu nendel päevadel tudengitele tasuta kohvi, teed ja maiustusi.

 

Lisainfo:
Olga Einasto
TÜ raamatukogu teenindusosakonna juhataja
tel 737 5774
email: olga.einasto@ut.ee

Jaga seda lehekülge