Tartu Ülikooli nõustamiskeskus ootab üliõpilasi külla

31.10.2018

1. novembril, mil TÜ raamatukogus avatakse lugejatele kolmas korrus, ootavad kell 10–16 üliõpilasi külla Tartu Ülikooli nõustamiskeskuse töötajad, kes aitavad koos tuutorite ehk üliõpilasest nõustajatega kõiki tudengeid.

Sel päeval kell 13 saavad üliõpilased osaleda ka töötoas „Kuidas toime tulla akadeemilise stressiga?“. Registreerumine töötuppa SIIT.

Päeva jooksul tutvustavad keskuse töötajad oma igapäevast tööd, mis seotud õppekorralduse ja karjääri teemadega ning psühholoogilise toe pakkumisega.

Nõustajate poole tasub pöörduda esimesel võimalusel ning raamatukogu kolmanda korruse avamispäev on selleks hea võimalus, et mõelda läbi õpingute ja karjääriga seotud küsimused.

Nõustamiskeskusesse saab TÜ raamatukogus läbi kolmanda korruse loodus- ja täppisteaduste ning meditsiiniteaduste lugemissaali. Täpne asukohaplaan on leitav aadressil: ut.ee/noustamiskeskus

Kõik tudengid on oodatud tutvuma, kust saab õppimise jooksul nõu ja abi ning kes on nõustamiskeskuse inimesed.