TÜ raamatukogu pakub lõputööde kirjutajatele uut teenust

26.02.2018

Selle nädala neljapäeval alustab TÜ raamatukogu uue teenusega, pakkudes lõputöid kirjutavatele tudengitele abi vajaliku kirjanduse leidmisel. Personaalne teenus toimub konsultatsioonina, mida annavad raamatukogu teenindusosakonna ja erialainfoteenistuse töötajad.

„Alanud semestril jõuab kätte lõputööde kirjutamise ja esitamise aeg ning raamatukogu tahab sel ajal tudengitele võimalikult palju abiks olla,“ rääkis teenindusosakonna juhataja Olga Einasto. „Aitame lõputööde jaoks otsida ja tellida kirjandust ning juhendame, kuidas kiiresti leida vajalikku infot nii e-kataloogist ESTER kui teadusartiklite andmebaasidest.“ Oodatud on nii bakalaureuse- magistri kui doktoriõppe üliõpilased.

Raamatukogu töötajad pakuvad personaalse konsultatsiooni teenust pop-up-lugemissaalides (Veski tn 32) esmaspäeviti ja neljapäeviti kella 12-18. Üliõpilaste nõustamine toimub kuni 30. aprillini. Infot teenuse kohta saab telefonil 737 5771.

Lisainfo:
Olga Einasto