TÜ vilistlaste päev 21. mail

11.00–19.00 TÜ RAAMATUKOGU, nostalgiaelamus

Hea TÜ vilistlane! Tule raamatukokku ja

• taasta oma lugejaõigused;
  • avasta muutusi iseseisvalt või osale organiseeritud ringkäigus;
  • võrdle õpikeskkonda siis ja praegu;
  • tutvu uudiskirjanduse väljapanekuga „Oma aja popid“;
  • pane orienteerumisvõime proovile ning leia lugemissaalides oma eriala kirjandus;
  • külasta legendaarset fonoteeki ja piilu sisse retrohõnguga õppekabiini.

TÜ raamatukogu tuur algab kell 14.00 ja 15.00 vilistlaspäeva infolaua juurest. Maja tutvustab ja lugusid räägib raamatukogu kauaaegne töötaja Ilona Smuškina. Oodatud on kõik TÜ vilistlased, olenemata oma lugejastaatusest ja varasemast külastuskogemusest. Nostalgiaelamus on garanteeritud!

Raamatukogu esimesel korrusel asuv väliterrassiga kohvik Gaudeamus pakub 1980. aastate muusika saatel nõukogudeaegseid maitseelamusi. Menüüs on puljong lihapirukaga, kotletileib, munad majoneesiga, pool klaasi hapukoort, kissell vahukoorega jpm.

Hea vilistlane, kirjuta end teaduslukku!

Tee üks heategu ja anna nõusolek oma väitekirja (bakalaureuse-, magistri-, auhinna-, kandidaadi-, doktoritöö) lisamiseks TÜ digitaalarhiivi DSpace. Üheskoos saame Tartu Ülikoolis kaitstud tööd teha kättesaadavaks praegustele ja tulevastele tudengitele.

Kui teie töö on vaid paberkandjal, siis võime selle raamatukogus digiteerida. Küsige lisainfot vilistlaspäeva infolauast või saatke oma digitaalselt allkirjastatud nõusolek ja võimaluse korral ka lõputöö fail aadressile digitaalarhiiv@ut.ee.