Võimaldab kontrollida e-ajakirjade ja e-raamatute leidumust TÜ raamatukogus. Otsi väljaandeid pealkirja, märksõna või autori järgi.
Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult EduVPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega".
VPN ühenduse seadistamise juhend
Tartu Ülikoolile avatud andmebaasidest ja e-ajakirjadest lugege rohkem siit.
Ameerika vähiuuringute assotsiatsiooni ajakirjad, mis kajastavad vähiuuringute kõiki aspekte - molekulidest haiguste ennetamiseni.
Juurdepääs ajakirjadele:
• Applied Physics Letters (APL)
• Chaos
• Journal of Applied Physics (JAP)
• Journal of Chemical Physics (JCP)
• Journal of Mathematical Physics (JMP)
• Physics of Fluids (POF)
• Physics of Plasmas (POP)
• Physics Today (PT)
• Review of Scientific Instruments (RSI)
Ameerika mikrobioloogia ühingu e-ajakirjade andmebaas. Ajakirjad kajastavad nii alus- kui ka kliinilise mikrobioloogia kõige uuemaid uurimusi. Juurdepääs täistekstidele alates ajakirja esimese numbri ilmumisest.
APA PsycInfo andmebaas (endine PsycInfo), on referaatandmebaas, mis refereerib psühholoogia ja selle piirialade teadusajakirju, raamatuid, dissertatsioone. EBSCO vahendusel on lingid nende artiklite täistekstidele, millele on juurdepääs.
Metafooride ja metonüümia-alane bibliograafiaandmebaas sisaldab infot monograafiate, artiklite, dissertatsioonide ja konverentsikogumike kohta alates 1990. aastast, osaliselt ka varasemast ajast.
Andmebaas on TÜ raamatukogule avatud alates 19. detsembrist 2017. Korraga lubatud kuni 15 IP-põhist kasutajat.
Sisaldab üle 45,000 avatud juurdepääsuga raamatu ja raamatupeatüki üle 500 kirjastuselt.
Avatud juurdepääsuga eelretsenseeritud ajakirjad.
Sisaldab vanemate Eesti ajaleheartiklite lühikokkuvõtteid, kui need sisu või autori poolest on Eestiga seotud, samuti välismaa autorite kirjutisi. Lühemad sõnumid on sisestatud tervikuna.
Avatud juurdepääsuga eelretsenseeritud ajakirjad.
Ülemaailmne turu- ja tarbijauuringute ning majanduskeskkonna andmebaas.
Fenno-Ugrica on Soome Rahvusraamatukogu digitaalne kogu, mis sisaldab uurali keeltes väljaandeid. Fenno-Ugrica kogus on üle 1500 monograafia ja rohkem kui 110 ajalehe ja ajakirja 20 erinevas keeles.
Euroopa ja Põhja-Ameerika suuremate teadusraamatukogude vanaraamatu (ilm. 1455–1830) ühisandmebaas.
Audiovisuaalsed loengud biomeditsiini ja eluteaduste valdkonnast. Andmebaasi täiendatakse pidevalt.
Hõlmab järgmiseid valdkondi: aatomifüüsika, plasmafüüsika, kvantfüüsika, biofüüsika, astrofüüsika, meditsiinifüüsika, optika ja materjaliteadus.
Elsevieri kirjastuse mahukas haridusalane entsüklopeedia sisaldab üle 1350 artikli.
Hõlmab kiirgusalase kirjanduse, k.a. füüsika-, keemia-, meditsiini-, bioloogia-, energiaallikate ökoloogia alaseid ja majanduslikke aspekte, samuti tuumaenergeetikat.
Üle 7600 avatud juurdepääsuga e-õpiku.
EBSCO platvormil kättesaadav MLA Directory of Periodicals sisaldab teavet üle 5500 keele- ja kirjandusteaduse, rahvaluule, pedagoogika-alase ajakirja ja seeriaväljaande kohta, mis on indekseeritud MLA International Bibliography andmebaasis.
Oxford Academic pakub veebipõhist juurdepääsu e-ajakirjadele ja mõnedele e-raamatutele, mida avaldab Oxford University Press. Vali ülevalt menüüst "Journals" või "Books", olenevalt sellest, mida otsite. Kõigi raamatute nägemiseks, millele Tartu Ülikooli võrgus on ligipääs, valige kättesaadavuse all "All content I have access to".
Tartu Ülikoolile on avatud kõik Oxford Academic e-ajakirjad alates 1996. aastast.
Oxfordi inglise keele sõnaraamat on põhjalik ajalooline sõnaraamat, mille eesmärk on dokumenteerida inglise keelt selle kõigis variantides alates üheteistkümnendast sajandist kuni tänapäevani. OED kirjed kirjeldavad iga sõna päritolu, tähendust ja ajalugu, analüüsides kasutusnäiteid alates kõige varasemast teadaolevast kuni kõige hiljutisemani.