Võimaldab kontrollida e-ajakirjade ja e-raamatute leidumust TÜ raamatukogus. Otsi väljaandeid pealkirja, märksõna või autori järgi.
Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult EduVPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega".
VPN ühenduse seadistamise juhend
Tartu Ülikoolile avatud andmebaasidest ja e-ajakirjadest lugege rohkem siit.
Ülevaateartiklite andmebaas, mis sisaldab ajakirju meditsiini, loodusteaduste ja sotsiaalteaduste valdkonnast. Ajakirjad ilmuvad üks kord aastas ja kuuluvad teadusmaailma enim tsiteeritud ajakirjade hulka.
Andmebaas sisaldab religiooniteaduste alaseid artikleid, raamatuid, raamatuülevaateid jne.
Geoteaduste andmebaas, mis sisaldab 39 juhtiva maateadusliku ühingu 53 eelretsenseeritud ajakirjade täistekste.
GeoScienceWorld on integreeritud referaatandmebaasiga GeoRef. GeoRef loodi 1966. aastal American Geosciences Institute poolt ja sisaldab maateaduste ajakirjade, raamatute, kaartide, aruannete, konverentsimaterjalide ja dissertatsioonide kirjeid.
Otsinguid saab teha kas kogu andmebaasis või valida otsinguks ainult täistekstajakirjad või GeoRef.
Võrdlevad statistilised andmed 63 riigi kohta. Andmebaas võimaldab TÜ arvutivõrgust juurdepääsu 10 kasutajale korraga.
LWW Health Library Medical Education on interaktiivne õpikute platvorm, mis sisaldab ka videosid pilte, juhtumiuuringuid, ja viktoriine meditsiini - ja terviseteaduste üliõpilastele.
Katsetamiseks avatud TÜ võrgus kuni 04.12.2024.
American Mathematical Society (AMS) andmebaas, mis põhineb väljaandel Mathematical Reviews, sisaldab bibliograafilist informatsiooni, ülevaateid ja täistekste alates aastast 1940.
Naxos Spoken Word Library sisaldab inglise-, prantsuse- ja saksakeelseid audioraamatuid.
Taiwani Rahvusraamatukogu on loonud Taiwani Hiina-uuringute teabekeskuse (Taiwan Resource Center for Chinese Studies) rahvusvahelise koostööprojekti, mille abil tutvustatakse Taiwanis publitseeritud sinoloogiaalaseid raamatuid jm materjale.
Sinica Sinoweb pakub ligipääsu ajaloo, filoloogia, (teatri)kunsti, kirjanduse, filosoofia jm alastele uurimustele.
Sotsiaalteaduste alaste uurimistööde andmebaas. SSRN andmebaas sisaldab järgmisi osi: Accounting Research Network Cognitive Science Network Corporate Governance Network Economics Research Network Entrepreneurship Research; Policy Network Financial Economics Network Health Economics Network Information Systems; eBusiness Network Legal Scholarship Network Management Research Network Political Science Network Social Insurance Research Network.
Web of Science Core Collection on maailma juhtiv teadusinfo andmebaas, mis kajastab üle 21000 ajakirja (sealhulgas Open Access ajakirjad), üle 205 000 konverentsimaterjali ja üle 104 000 raamatu. Web of Science Core Collection on kättesaadav Web of Science platvormil, juurdepääs on aastatele alates 1980.
Web of Science platvormil on juurdepääs andmebaasile Web of Science Core Collection, mis sisaldab viitamisandmebaase
Science Citation Index Expanded (1980–)
Social Sciences Citation Index (1980–)
Arts & Humanities Citation Index (1980–)
Conference Proceedings Citation Index (1993–)
Book Citation Index (2005–)
Emerging Sources Citation Index (2015–;
andmebaasile Essential Science Indicators
ning ajakirjade mõjutegurit kajastavale andmebaasile Journal Citation Reports.
Andmebaas sisaldab üle 3000 õigusalase andmebaasi, sealhulgas üle 700 ajakirja (WORLD-JLR), USA, Ühendkuningriikide, Kanada, Euroopa Liidu õigusakte, kohtuasju jne.
Westlaw UK on ulatuslik õiguslik andmebaas, mis pakub ligipääsu suurele hulgale Ühendkuningriigi kohtupraktikale, seadusandlusele, ajakirjadele ja õigusalastele kommentaaridele. Westlaw UK kuulub Westlaw andmebaaside on detailsemate otsinguvõimalustega. Sisaldab ka raamatuid.
Wiley Online Library – kirjastuse Wiley e-ajakirjad ja teatmeteosed. Juurdepääs täistekstidele alates alates 1997.
Maailmapanga statistilised andmed maailma maade arengu kohta.