Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult Open VPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega"
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

Geoteaduste andmebaas, mis sisaldab 28 juhtiva maateadusliku ühingu eelretsenseeritud ajakirjade täistekste.

GeoScienceWorld on integreeritud referaatandmebaasiga GeoRef. GeoRef loodi 1966. aastal American Geosciences Institute poolt ja sisaldab maateaduste ajakirjade, raamatute, kaartide, aruannete, konverentsimaterjalide ja dissertatsioonide kirjeid. Praegu on andmebaasis üle 3.8 miljoni bibliokirje.

Otsinguid saab teha kas kogu andmebaasis või valida otsinguks ainult täistekstajakirjad või GeoRef.

 

Kunstiandmebaas Grove Art Online sisaldab 34-köitelist kunstileksikoni Dictionary of Art (1996, ed. Jane Turne) ning teatmeteost The Oxford Companion to Western Art (2001, ed. Hugh Brigstocke).

Muusikaleksikoni "The New Grove Dictionary of Music and Musicians" online-versioon on tunnustatuim ja ületamatu autoriteet andmeallikana kõigis muusika valdkondades. Enam kui 50 000 artiklist koosnev andmebaas sisaldab lisaks The New Grove (2. ed.) 29 köite täistekstidele ka The New Grove Dictionary of Opera ja The New Grove Dictionary of Jazz (2. ed) kõiki artikleid ning on laialdaselt kasutusel nii akadeemilistes ja professionaalsetes muusikaringkodades kui ka muusikaharrastajate poolt.

Jaga seda lehekülge