Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult GlobalProtect VPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega"
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

Andmebaas sisaldab mudeltaime, Arabidopsis Thaliana geneetilisi ja molekulaarbioloogilisi andmeid.

 Digikogu annab juurdepääsu TTÜ doktori-, magistri-, bakalaureuse- ja rakenduskõrghariduse diplomitöödele; õpikute ja õppematerjalide e-versioonidele ning Tehnikaülikooli ajalooga seotud publikatsioonidele. TTÜ-s kaitstud doktoritöid avalikustatakse digikogus alates 2005. aastast ja lõputöid alates 2014. aastast.

Tartu Ülikooli digitaalarhiiv DSpace'is on loodud, et koguda, säilitada ja kättesaadavaks teha TÜ struktuuriüksuste digitaalse informatsiooni. TÜ digitaalarhiiv on avalik ja internetis tasuta kättesaadav, materjalid on leitavad interneti otsimootoreid kasutades. DSpace on enimkasutatav ja tunnustatud repositooriumitarkvara, mis toetab pikaajalisi säilitamise strateegiaid. Tartu Ülikooli digitaalarhiiv säilitab väitekirju, e-väljaandeid, konverentsimaterjale, digiteeritud väljaandeid, käsikirju, fotosid, kaarte, videosalvestusi jne.

TÜ DSpace kasutab elektrooniliste materjalide säilitamisel ja haldamisel metaandmeid minimaalselt, täielikult on digitaalsed objektid kirjeldatud e-kataloogis ESTER.

Valik kirjastuse Taylor & Francis e-raamatuid. Andmebaasi lingile klõpsates avaneb ligipääsetavate pealkirjade nimekiri teile läbi filtreeritud otsingu. 

Juurdepääs Science & Technology Library ja Social Science & Humanities Library kollektsioonide (https://librarianresources.taylorandfrancis.com/product-info/journals/) ajakirjade artiklite täistekstidele alates aastast 1997. 

 

Tõlkeuuringute-alane andmebaas, mis sisaldab ka tesaurust ja võimaldab kasutada käsiraamatut Handbook of Translation Studies Online. Väljaspool ülikooli võrku kasutage VPN ühendust.
 

Jaga seda lehekülge