Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult GlobalProtect VPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega"
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

Andmebaas sisaldab üle 1000 kirjastuse Sage e-ajakirja. 

Uurimismeetodeid kajastav andmebaas sisaldab üle 1000 raamatu, käsiraamatu, teatmeteose, videomaterjali.

NB! Juhtumiuuringute täistekstidele puudub juurdepääs.

American Association for the Advancement of Science ajakirjad. TÜ võrgus on juurdepääs järgmistele ajakirjadele:

Science (alates 1880)

Science Robotics

Science Signaling

Science Translational Medicine

Kirjastusega Elsevier kehtib Science Freedom leping, mis lubab juurdepääsu kõigile kirjastuse Elsevier elektroonilistele ajakirjadele. NB Kättesaadavad ei ole need ScienceDirect platvormi ajakirjad, mis kuuluvad teistele kirjastusetele või teadusseltsidele.

Juurdepääs täistekstidele alates 1999. aastast.

Rohkem kui 40 e-raamatut, entsüklopeediat ja käsiraamatut on TÜ arvutivõrgus täisteksina kättesaadavad. TÜ-le avatud nimetuste kuvamiseks kasutage filtreid Books, Handbooks ja Reference works ning uuendage filtrit Subscribed & complimentary (lülitage korraks välja ja sisse).

 

Avatud juurdepääsuga eelretsenseeritud ajakirjad. 

American Chemical Society (ACS) laiahaardeline ja mõjukas keemia ja sellega seotud erialade referaatandmebaas, mis annab informatsiooni ka keemiliste ühendite ja reaktsioonide kohta.

Andmebaasi SciFinder Scholar kasutamiseks on eelnevalt vaja registreeruda (kohustuslik on kasutada enda TÜ e-maili aadressi):

TÜ võrgus: https://origin-scifinder.cas.org/registration/index.html?corpKey=1611BD6...

Sisenedes TÜ kasutajaga: http://ezproxy.utlib.ut.ee/login?qurl=https%3a%2f%2forigin-scifinder.cas.org%2fregistration%2findex.html%3fcorpKey%3d1611BD60-86F3-F00A-1177-65927C8AE23F

 

Vaata ingliskeelseid kasutusjuhendeid siit!

 

SCOPUS on kirjastuse Elsevier Science uus bibliograafiline andmebaas, mis refereerib üle 24 000 teadusajakirja. Andmebaas on multidistsiplinaarne. Kirjastuse hinnangul sisaldub andmebaasis umbes 80% rahvusvahelistest eelretsenseeritavatest teadusajakirjadest. 

Taiwani Rahvusraamatukogu on loonud Taiwani Hiina-uuringute teabekeskuse (Taiwan Resource Center for Chinese Studies) rahvusvahelise koostööprojekti, mille abil tutvustatakse Taiwanis publitseeritud sinoloogiaalaseid raamatuid jm materjale.

Sinica Sinoweb pakub ligipääsu ajaloo, filoloogia, (teatri)kunsti, kirjanduse, filosoofia jm alastele uurimustele.

 

Sotsiaalteaduste alaste uurimistööde andmebaas. SSRN andmebaas sisaldab järgmisi osi: Accounting Research Network Cognitive Science Network Corporate Governance Network Economics Research Network Entrepreneurship Research; Policy Network Financial Economics Network Health Economics Network Information Systems; eBusiness Network Legal Scholarship Network Management Research Network Political Science Network Social Insurance Research Network.

Spordialane andmebaas, mis on kättesaadav EBSCO kaudu.

Kirjastuse Springer multidistsiplinaarne andmebaas. Sisaldab üle 3600 e-ajakirja. Juurdepääs täistekstidele alates 1997. aastast.

Otselink töötab siis, kui kasutate VPN ühendust.

Jaga seda lehekülge