Erialaraamatukogud

Tartu Ülikooli erialaraamatukogud

 

Erialaraamatukogude töökorralduse (lahtiolekuajad, laenutähtajad jm) otsustab struktuuriüksus, mille koosseisu raamatukogu kuulub.

 

Arheoloogia osakonna raamatukogu

E - N    9-16.30

Jakobi 2-212, Tartu

Kontakt: Taisi Juus
E-post: taisi.juus@ut.ee

Arheoloogia osakonna raamatukogu: http://www.arheo.ut.ee/kabinet/tartu-%c3%bclikooli-arheoloogiaraamatukogu

Arheoloogia osakonna raamatukogu sisaldab raamatuid ja perioodikat erialaseks õppe- ja teadustööks. Raamatukogu teenindab eelkõige arheoloogia eriala üliõpilasi, õppejõude ning teadlasi. Teistel huvilistel on võimalik raamatukogu teavikuid kasutada kohapeal. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

Biomeedikumi raamatukogu

E - R  9-17

Ravila 19-1023, Tartu
tel 737 4134                 
Kontakt: Helju Vaidla, krista.lukka-raud@ut.ee 

Biomeedikumi raamatukogu on erialaraamatukogu, kus leidub nii eesti- kui ka võõrkeelset arstiteadusalast teadus-, õppe- ja teatmekirjandust. 
Raamatukogu teenindab eelkõige TÜ arstiteaduskonna üliõpilasi, õppejõude ja töötajaid. Kohapeal on võimalik teavikutega tutvuda kõigil huvilistel. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Kirjanduse laenutamise kõrval osutatakse ka printimis- ja paljundusteenust (tasuline).

Eesti ja üldkeeleteaduse instituudi raamatukogu

E - R   9-17

Jakobi 2-423, Tartu
tel 737 6543
Kontakt: Leelo Padari

Eesti ja üldkeeleteaduse instituudi raamatukogu hõlmab kolme kogu- eesti keele, soome-ugri ja üldkeeleteaduse kogu. Raamatuid saab laenutada TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

Eesti ja võrdleva rahvaluule osakonna raamatukogu

E   9-14
T   9-12
K   9-12
N   9-14

Ülikooli 16-208, Tartu
tel 737 5304

Kontaktisik: Maili Pilt

Eesti ja võrdleva rahvaluule osakonna raamatukogu sisaldab raamatuid ja perioodikat eraialaseks õppe-ja teadustööks (folkloristika, etnoloogia, kultuuriteooria jm). Koju laenutatakse raamatuid TÜ üliõpilastele, õppejõudele ning teadlastele. Teistel huvilistel on võimalik raamatukogu teavikuid kasutada kohapeal. Raamatuid saab laenutada TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.
Täpsemalt vt. kodulehelt.

Eesti mereinstituudi raamatukogu

Mäealuse 14, Tallinn
tel 671 8914, 671 8908
Kontakt: kristina.tiivel@ut.ee

Eesti Mereinstituudi raamatukogu sisaldab kalanduse, ihtüoloogia, hüdrobioloogia, okeanograafia ja keskkonnakaitse alast kirjandust. Raamatukogu on mõeldud eelkõige instituudi töötajatele. Raamatuid saab laenutada TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Teistele huvilistele (tudengitele, õppejõududele ja koostööpartneritele) võimaldatakse teavikute kohapeal kasutamist või väljalaenutamist eritingimustel eelnevalt ette teatades e-posti aadressil.

Täpsemalt vt. kodulehelt.
 

Eetikakeskuse ja filosoofia osakonna raamatukogu

Jakobi 2, III korrus, Tartu
tel 737 5413
Kontakt: Heidy Meriste

E         12-17
T - N    11-17
R         11-16

Eetikakeskuse ja filosoofia osakonna raamatukogus leidub kirjandust moraalifilosoofia, rakenduseetika, esteetika, metafüüsika jt. aladelt. Raamatukogu on loodud eelkõige filosoofia- ja eetikaalaseks uurimistööks. Koju laenutatakse raamatuid TÜ üliõpilastele, õppejõudele ning teadlastele. Teistele huvilistele võimaldatakse teavikute kohapeal kasutamist. Raamatuid saab laenutada TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

 

Farmaatsia instituudi raamatukogu

E - T   9-16
N        9-16

Nooruse 1, Tartu

tel 737 5290
Kontakt: Hiie Villako

Farmaatsia instituudi raamatukogu sisaldab farmaatsia erinevate valdkondade alast õppe- ja teaduskirjandust. Enamuse kogust moodustavad TÜ raamatukogu deponeeritud raamatud.
Raamatukogu on avatud ainult kirjanduse kohapeal kasutuseks kõigile Tartu Ülikooli raamatukogus registreeritud lugejatele.

Loe lähemalt raamatukogu võimaluste ja kodukorra kohta nende kodulehelt.

Füüsika instituudi raamatukogu

E - R   8-20

 
W. Ostwaldi 1 korpus A-203, Tartu
tel 737 4746
Kontakt: Eha Lambing, Tiia Boiko

Füüsika instituudi raamatukogus on ligi 18000 teavikut eelkõige füüsika, keskkonnafüüsika, materjaliteaduse, infotehnoloogia ja matemaatika erialadelt nii õppe- kui teadustööks. Raamatukogu on mõeldud eelkõige füüsika eriala üliõpilaste, magistrantide, teadurite ja õppejõudude teenindamiseks. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Raamatukogu juurde kuulub arvutiklass, mida saab kasutada sel ajal kui seal ei toimu õppetööd.

Geoloogia osakonna raamatukogu

E - R   9-16

 
Ravila 14a-3004 Tartu
tel 737 5891
Kontakt: siiri.poolakess@ut.ee

Geoloogia osakonna raamatukogu sisaldab raamatuid ja perioodikat põhiliselt geoloogia vallast. Raamatuid laenutatakse TÜ raamatukogu lugejapileti või ID-kaardi alusel, kohapeal saavad teavikuid kasutada kõik soovijad. Raamatukogus on võimalik kasutada koopiamasinat.

Haridusteaduste instituudi raamatukogu

E - R   9-17
L  (SÕ perioodil)   10-15

Jakobi 5, Tartu
tel 737 6452
Kontakt: Anne Allikvee

Haridusteaduste instituudi raamatukokku komplekteeritakse teavikuid vastavalt instituudi üliõpilaste ja õppejõudude õppe- ning teadustöö vajadustele. Haridusteaduste instituudi raamatukogu lugejaks võivad olla Tartu Ülikooli üliõpilased ja töötajad. Kõik teised lugejad omavad teavikute kohalkasutamise õigust. Raamatute laenutus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

Täpsemalt vt. kodulehelt.

 

Iuridicumi teabekeskuse raamatukogu

E - R   9-17

Näituse 20, Tartu, endistes kohviku ruumides
tel 737 5993, 737 5984
Kontakt: Sille Avalo (raamatukoguhoidja), Maire Ranno (klienditeenindaja)

Lisaks tavapäraasele teavikute laenutamisele pakume raamatute ettetellimise võimalust.
Ette tellimiseks saatke nimekiri soovitud raamatutest meilile sille.avalo@ut.ee

Kui soovitud teavikud on teabekeskuses olemas, siis reserveerime need teie nimele
ning koha peale tulles saate raamatud kohe kätte.
 

 

Iuridicumi teabekeskuses on kättesaadavad juriidiline teadus- ja õppekirjandus, õigusaktide kogumikud, õppematerjalid, teaduskonnas kaitstud bakalaureusetööd (alates 2005. aastast), magistri- ja doktoritööd. Tööks kohapeal on teabekeskus avatud kõigile soovijatele. Koju laenutatakse teavikuid ainult Tartu Ülikooli õppejõududele ja üliõpilastele (magistrantidele, doktorantidele). Teavikute piiratud arvu korral on laenutamisel eelistatud õigusteaduskonna üliõpilased ja õppejõud. Raamatuid laenutatakse TÜ raamatukogu lugejapileti või ID-kaardi alusel.

Täpsemalt vt. kodulehelt.

 

Keemiaraamatukogu

E - R   9.30-15.30

Ravila 14a, Tartu
tel 737 5186
Kontakt: Marju Salve

Keemiaraamatukogu sisaldab keemia ja sellega piirnevate alade perioodikat, teaduslikke monograafiaid, õppe- ja praktikumikirjandust. Kojulaenutuse õigus on eelkõige keemiaosakonna üliõpilastel, õppejõududel ja teaduritel. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

Kirjanduse ja teatriteaduse osakonna raamatukogu

E - N   10-12 ja 14-16
Soovitav eelnevalt telefoni või e-maili teel kontakteeruda

Ülikooli 16-111, Tartu
tel 737 5219
Kontakt: aivi.reimand@ut.ee

Kirjanduse ja teatriteaduse osakonna raamatukogu sisaldab erialakirjandust õppe- ja teadustööks, vähesel määral ilukirjandust ning kaitstud bakalaureuse-, magistri- ja doktoritöid.
Raamatukogu lugejaks võivad olla kõik TÜ üliõpilased, õppejõud ja töötajad. Kõik teised lugejad omavad teavikute kohalkasutamise õigust. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

Maailma keelte ja kultuuride instituudi raamatukogu

E - N   10-18
R        10-16

Lossi 3  ruum 208, Tartu
tel 737 5339
Kontakt: keeled.raamatukogu@ut.ee
 

Maailma keelte ja kultuuride kolledži raamatukogu loodi erinevate erialaraamatukogude baasil. Liitusid skandinavistika, germanistika, anglistika, klassikalise filoloogia, hispaania, prantsuse uuringute ja keelekeskuse osakonna raamatukogud. Lisaks nende kogude raamatutele on kolledži raamatukogus slavistika osakonna raamatud. Uus raamatukogu sisaldab mitmekeelset kirjandust väga suures valikus. Kõik raamatud on üliõpilastele ja õppejõududele kättesaadavad. Lugejaid teenindatakse TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

Täpsemalt vt. kodulehelt.

Maailmakirjanduse õppetooli raamatukogu

E - R 1014

Ülikooli 16-112, Tartu
tel 737 5319
Kontakt: Elica Mateo

Raamatuid saab tellida etteteatamisel aadressil  elica.mateo@ut.ee

Maailmakirjanduse õppetooli raamatukogu sisaldab erialakirjandust õppe- ja teadustööks, kaitstud bakalaureuse-, magistri- ja doktoritöid ning vähesel määral ilukirjandust ja ajakirju. Lugejaid teenindatakse TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

Majandusraamatukogu

 

E - N  9-20
R       9-19

Narva mnt. 18-1015, Tartu
tel 737 6325
Kontakt: mj.raamatukogu@ut.ee

Majandusraamatukogu asub Delta keskuses ühistes ruumides koos Matemaatika- ja informaatika raamatukoguga

Majandusraamatuukogus leidub kaasaegset õppe- ja teaduskirjandust majanduse eri valdkondade kohta, nii õpikuid, toimetisi kui ka teaduslikke uurimusi, samuti kaitstud doktoridissertatsioone, magistri- ja bakalaureusetöid. Majandusraamatukogu teenindab eeskätt Tartu Ülikooli üliõpilasi, õppejõude ja teisi ülikooli töötajaid. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Kohapeal on võimalik teavikuid kasutada kõigil huvilistel.

Matemaatika ja informaatika raamatukogu

 

E - N    9-20
R         9-19

Narva mnt. 18-1015, Tartu
tel 737 5876
Kontakt: merike.kronberg@ut.ee

Matemaatika ja informaatika raamatukogu asub Delta keskuses ühistes ruumides koos Majandusraamatukoguga.

Matemaatika- ja informaatika raamatukogus on matemaatika, informaatika, statistika- ja mehaanikaalane kirjandus. Raamatukogust saavad koju laenutada Tartu Ülikooli üliõpilased ja ülikooli töötajad. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Kohapeal on võimalik teavikuid kasutada kõigil huvilistel.

Narva kolledži raamatukogu

E R   9-18
L         9-15   (sessiooniõppe perioodil)

Raekoja plats 2, Narva
tel 740 1949
E-post: raamatukogu@narva.ut.ee
tel 740 1948
Kontakt: urve.aja@ut.ee (juhataja)

Narva kolledži raamatukogu komplekteerimise aluseks on kolledži üliõpilaste ja õppejõudude õppe- ning teadustöö vajadused. Lugejaks registreeritakse Narva kolledži üliõpilased ja õppejõud.Lugejateenindus toimub raamatukogukaardi või ID-kaardi alusel. Kõigil huvilistel on võimalik raamatukogu teavikuid kasutada kohapeal.

Täpsemalt vt. kodulehelt:  www.narva.ut.ee/et/kolledzist/raamatukogu-0

 

Orientalistika keskuse raamatukogu

Ülikooli 18-226, Tartu
Kontakt: Teet Toome

Orientalistika keskuse raamatukogu sisaldab raamatuid ja perioodikat põhiliselt budoloogia, indoloogia, sinoloogia ja tibetoloogia alalt, vähemal määral ka arabistika ja assürioloogia alaseid teoseid. Orientalistika raamatukogu hõlmab ka Linnart Mälli memoriaalkogu ja Eesti Akadeemilise Orientaalseltsi raamatukogu. Raamatukogu kasutamiseks ja raamatute laenutamiseks tuleb pöörduda raamatukoguhoidja poole e-posti teel.

Pärnu kolledži raamatukogu

E - R  8.30-18.00
L       9-16.30

 

Ringi 35, Pärnu
tel 445 0525, 445 0526
E-post: raamatukogu@pc.ut.ee
Kontakt: Kaja Vaabel (juhataja), Helle Tamm  (raamatukoguhoidja)

Pärnu kolledži raamatukokku komplekteeritakse põhiliselt majandus - ja sotsiaalteaduslikku ning turismindus - ja hotellindusalast kirjandust. Lugejaid teenindatakse TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Teenindatakse kolledži üliõpilasi, õppejõude ja piirkonna elanikke.

Täpsemalt vt. kodulehelt: https://parnu.ut.ee/et/parnu-raamatukogu

Semiootika osakonna raamatukogu

Jakobi 2, III korrus, Tartu
Kontakt: Eva Lepik

E        12-17
T - N   11-17
R        11-16

 
Semiootika osakonna raamatukogus leidub raamatuid semiootika, kulturoloogia, kommunikatsiooniuuringute jt. teemadel. Semiootika osakonna raamatukogu juurde kuulub Thomas A. Sebeoki biosemiootika - alane raamatukollektsioon umbes 1000 köitega. Sebeoki kogu on mõeldud kohalkasutuseks. Raamatuid laenutatakse TÜ raamatukogu lugejapileti või ID-kaardi alusel.

 

Sotsiaalteaduste raamatukogu

E - R  10-18

 
Lossi 36-316, Tartu
tel 737 5940
Kontakt: Maio Vaniko
E-post: so.raamatukogu@ut.ee

Sotsiaalteaduste raamatukogus leidub kirjandust ajakirjanduse, avalikkussuhete, kommunikatsiooni, riigiteaduste (sh Euroopa Liidu temaatika), avaliku halduse, sotsioloogia, sotsiaalpoliitika, sotsiaaltöö, psühholoogia, pedagoogika ja ajaloo valdkondadest. Lugejaid teenindatakse TÜ raamatukogu lugejapileti või ID-kaardi i alusel.

 

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi raamatukogu 

Raamatute laenutamine ja tagastamine eelneval kokkuleppel e-maili teel margit.magimets@ut.ee

 

Ujula 4-3034, Tartu
tel 737 5360
Kontakt: margit.magimets@ut.ee

Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi raamatukogu sisaldab kehakultuuri, spordijuhtimise, spordifüsioloogia, füsioteraapia jm alast kirjandust. Raamatukogu on mõeldud eelkõige oma valdkonna üliõpilastele, magistrantidele, doktorantidele ning õppejõududele. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel.

Zooloogia osakonna raamatukogu

E - T   917
N       9–17

J. Liivi 2-221, Tartu
tel 737 5893
Kontakt Eve Möls

Zooloogia raamatukogus leidub kirjandust evolutsiooni, immunoloogia, loomade psühholoogia, loomade haiguste jne. kohta. Zooloogia raamatukogu on mõeldud eelkõige zooloogia osakonna üliõpilastele ning õppejõududele. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Kohapeal saavad kasutada raamatuid ka teised lugejad.
 

Tartu Ülikooli Tartu observatooriumi raamatukogu

T - K  916
R       916

 

Observatooriumi 1, Tõravere, Tartumaa
tel 737 4510
Kontakt: Ulvi Nigol

E-post: ulvi.nigol@ut.ee

Tõraveres asuva Tartu Observatooriumi raamatukogu on spetsiifiline erialaraamatukogu, mille tõttu laenutatav kirjandus on mõeldud eelkõige astronoomidele, klimatoloogidele ja matemaatikutele. Lugejaid teenindatakse ID-kaardi alusel. Raamatukogu on kohapeal kasutamiseks avatud kõigile huvilistele. 

Tartu Ülikooli muuseumi arhiiv- ja fotokogu

K 1316
R  9
12 

Lossi 25, Tartu
tel 737 5673

Kontakt: Virge Lell

Tartu Ülikooli muuseumi arhiiv- ja fotokogu sisaldab trükiseid Tartu Ülikooli ajaloo, õppe- ja teadustöö ning Tartu Ülikooliga seotud isikute kohta. Valikuliselt on materjale Eesti teadusloost. Raamatukogu on kohapeal kasutamiseks ja avatud kõigile huvilistele.
 

Tartu Ülikooli Kliinikumi medinfokeskus

E - R   8.3016.30

Lembitu 24, Tartu 50405
tel 731 8185
Kontakt:  Ivika Rande
E-post: medinfo@kliinikum.ee

Tartu Ülikooli Kliinikumi medinfokeskus on erialateabekeskus Eesti meditsiinipersonalile ja kõigi tasandite meditsiiniüliõpilastele. Lugejate teenindamine toimub külastuskaardi ja elektroonilise kasutusõiguse andmise alusel.

Viljandi kultuuriakadeemia raamatukogu

E - R  9-18
L      10-15

 
Posti 1, Viljandi
tel 435 5238
Kontakt Ene Trallmann (juhataja), Marika Viitmaa (teenindaja)

Viljandi kultuuriakadeemia raamatukokku komplekteeritakse väljaandeid vastavalt kultuuriakadeemia õppekavadele. Lisaks on lugejate kasutada suur noodi - ja auviste kogu. Lugejaid teenindatakse TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Lugejaks saavad ennast vormistada ja koju laenutamise õiguse kultuuriakadeemia üliõpilased, õppejõud, teenistujad, TÜ üliõpilased ja õppejõud, samuti kultuuriakadeemia endised õppejõud ja vilistlased, kes elavad Viljandi maakonnas. Teistel lugejatel on võimalik raamatukogus olevaid väljaandeid kohapeal kasutada.

Õigusteaduskonna teabekeskus Tallinnas

E - R   10-17

 
Lahtiolekuajad võivad muutuda, vajadusel täpsustada e-posti või telefoni teel.
 
Kaarli pst. 3, Tallinn
tel 627 1894, 627 1896
Kontakt: Terje Hannus

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna teabekeskuses on peamiselt õigusalane kirjandus ja keskus on mõeldud eelkõige TÜ õigusteaduskonna Tallinna üliõpilaste ja õppejõudude varustamiseks õppe - ja teaduskirjandusega. Lugejaid teenindatakse raamatukogukaardi ja ID-kaardi alusel.

Teised Tartu erialaraamatukogud 

Balti Kaitsekolledži raamatukogu

E - N   817
R        814.30

 
Riia 12-311A, Tartu
tel 717 6430  (Eve Vahtra)
    717 6463  (Kerli Puna)
E
-post: library@baltdefcol.org

Balti Kaitsekolledži raamatukogu sisaldab sõjatehnoloogia, sõjateaduse, sõjaajaloo, strateegiliste uuringute, julgeoleku poliitika ja rahvusvaheliste suhete alast kirjandust. Balti Kaitsekolledži raamatukogu teenindab kogu elanikkonda. Lugejaks registreerimisel tuleb esitada isikut tõendav dokument.

Täpsemalt vt. kodulehelt:  http://www.baltdefcol.org/?id=56

Eesti Looduseuurijate Seltsi raamatukogu

T -  N   9-17

 
Struve 2, Tartu
tel 734 1935
E-post: elus@elus.ee

Eesti Looduseuurijate Seltsi (ELUS) raamatukogu on loodusteadustele spetsialiseerunud raamatukogu. Raamatukogu saavad kohapeal kasutada kõik huvilised, koju laenutatakse trükiseid ainult seltsi liikmetele. Täpsemalt vt. kodulehelt.

Riigikohtu raamatukogu

E - N   8.1512 ja 1317
R        8.1512 ja 1315.45

Lossi 17, Tartu
tel 730 9020
Kontakt: Mihkel Metsalaid

Riigikohtu raamatukogu on mõeldud ennekõike Riigikohtu töötajatele, kelle huvidest ja vajadustest lähtutakse ka raamatukogu komplekteerimisel. Kõigile teistele lugejatele toimub laenutamine koostöös TÜ raamatukoguga. Raamatuid saab tellida TÜ õiguskirjanduse lugemissaali kohalkasutamiseks. Selleks tuleb TÜ raamatukogus täita kohalkasutuse soovisedel.

Soome Instituudi raamatukogu

E - N   12-18
R        10-16 

 
Ülikooli 11, Tartu
tel 742 7319
E-post tartu@finst.ee

Soome instituudi raamatukogus on peamiselt soome nüüdiskirjanduse olulisemad teosed ja seda valikut täiendatakse jätkuvalt. Kogus on esindatud ka soome ilukirjanduse klassika. Lisaks soomekeelsele ilukirjandusele on raamatukogus põhjalik valik soome ilukirjanduse tõlkeid eesti keeles. Soome Instituudi raamatukogu laenutab teavikuid koju kõigile soovijatele, samuti on lugemissaal avatud kõigile huvilistele. Lugejaid teenindatakse ID-kaardi alusel.

Täpsemalt vt. kodulehelt.
 

Tartu Kunstimuuseumi raamatukogu

K - R  10-16

Rüütli 21, Tartu
tel +372 58817806
Kontakt: Maarika.Espenberg@tartmus.ee

Tartu Kunstimuuseumi raamatukogu on üks Lõuna-Eesti parimaid kunstikirjanduse varamuid. Raamatukogus on laiaulatuslik, erinevaid kunstiajaloo perioode käsitlev valik, mille hulgast leiab kirjandust ka kunstiteooria ja museoloogia valdkonnast. Samuti on raamatukogus suur valik Eestis ilmunud kunstinäituste katalooge ja kultuurialast perioodikat. Tänu väliseestlaste annetustele on tekkinud ka arvestatav kogu nõukogude ajal Läänes välja antud kunstikirjandust. Lugejaid teenindatakse isikut tõendava dokumendi alusel.

Täpsemalt vt. kodulehelt.

 

Kõrgema Kunstikooli Pallas ja Tartu Kunstikooli raamatukogu

E - N   9-17
R        9-16.30

 

Tähe 38, Tartu
tel 7309 828
Kontakt: Edith Hermann, Janika Press

Tartu Kõrgem Kunstikool ja Tartu Kunstikool​ (TKK/TK) raamatukogu on Lõuna-Eesti suurim kunsti valdkonna raamatukogu, mis sisaldab eelkõige mõlema kooli õppekavadest lähtuvalt kunsti, sh. disaini- ja restaureerimise/konserveerimisealast kirjandust ning erialast välisperioodikat. Raamatukogu on avatud kõigile kunstihuvilistele, kes vormistavad end lugejaks. Kojulaenutus on eelkõige mõlema kooli tudengitele ja õppejõududele ning kooli vilistlastele. Lugejaid teenindatakse ID-kaardi alusel.

Täpsemalt vt. kodulehelt.
 

Jaga seda lehekülge