Konverentsikeskus

2018. aastal renoveeritud Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskus sobib erinevate konverentside, koosolekute ja seminaride korraldamiseks. Lisaks 200-kohalisele konverentsisaalile on meil 20–60 inimest mahutavad seminariruumid ning arvutiklass.

Ürituste läbiviimiseks on korraldaja kasutuses uusim multimeediatehnika, samuti tagame igakülgse tehnilise toe. Konverentsisaalis on heli ja video salvestamise võimalus ning kaasaegne võimendus, mille juurde kuuluvad erinevad raadiomikrofonid. Võimalus on teha ka videoülekannet.
Konverentsikeskuses on loodud head võimalused esitluste ja ettekannete läbiviimiseks. Meil saab korraldada videokonverentse ja Skype koosolekuid. Nii konverentsisaalis kui ka auditooriumites on võimalik kasutada WiFit, ruumid on varustatud piisava arvu pistikupesadega. Vahendame sünkroontõlget, fotograafi ja videooperaatori teenust jm.

Kohvipauside ja muu toitlustamise korraldamiseks vahendame raamatukogu kohviku Gaudeamus ja ka teiste toitlustusfirmade teenuseid.
Soovi korral kujundame ja valmistame lauasildid, reklaamvoldikud, plakatid ja ürituse temaatikaga haakuva väljapaneku. Korraldame vajadusel registratuuri tööd.

Tartu Ülikooli raamatukogule lähim parkla asub aadressil Vanemuise 15. Samuti on võimalik parkida raamatukogu vahetus läheduses asuvatele tänavatele. Täpsem info parkimispiirkondade ja –hindade kohta siin

Konverentsikeskuse külastajatel palume välisriided jätta I korrusel asuvasse iseteenindusega garderoobi (mündiga lukustatavasse kappidesse). 

Lisaväärtusena saavad külalised nautida raamatukogus eksponeeritavaid temaatilisi, tähtpäeva- ja kunstinäitusi.
Konverentsikeskuse tööd korraldab konverentsikeskuse juht Katriin Kaljovee, katriin.kaljovee@ut.eetel 737 5727.

Olete oodatud!


Ruumid
Konverentsisaal (200 kohta teatristiilis)
Seminariruum Tõstamaa  (58 kohta)
Seminariruum Kodavere (34 kohta)
Seminariruum Äksi (20 kohta)
Seminariruum Kursi (18 kohta)
Arvutiklass (17+1 kohta)
Erinevad rühmatööruumid (15, 10, 7, 6 ja 4 kohta)

Rühmatööruumide kasutamine on TÜ tudengitele ja töötajatele tasuta. Teistel palume nende broneerimiseks pöörduda konverentsikeskuse juhi Katriin Kaljovee poole (katriin.kaljovee@ut.eetel 737 5727).
Ruumide paigutust on võimalik soovi korral muuta konverentsisaalis ning Kodavere ja Tõstamaa seminariruumis.

 

Konverentsikeskus

Jaga seda lehekülge