Konverentsikeskus

2018. aastal renoveeritud Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskus sobib erinevate konverentside, koosolekute ja seminaride korraldamiseks.

Konverentsisaalis, mis mahutab kuni 180 inimest, on võimalik toole paigutada vastavalt tellija soovile. Ürituste läbiviimiseks on korraldaja kasutuses uusim multimeediatehnika, samuti tagame igakülgse tehnilise toe. Konverentsisaalis on heli ja video salvestamise võimalus ning kaasaegne võimendus, mille juurde kuuluvad erinevad raadiomikrofonid. Võimalus on teha ka videoülekannet ning sünkroontõlget.

Lisaks saalile on meie konverentsikeskuses erineva suurusega seminariruumid. Neis kõikides on loodud head võimalused esitluste ja ettekannete läbiviimiseks, saab korraldada videokonverentse ja –koosolekuid. 

Konverentsisaal (kuni 180 kohta)

Ruumis on võimalik toole ümber paigutada ning vähendada vastavalt ürituse vajadustele.

 

Seminariruum Tõstamaa  (58 kohta)

 

Seminariruum Kodavere (36 kohta)

 

Seminariruum Äksi (20 kohta)

 

Fonoteek (20 kohta)

 

Seminariruum Kursi (18 kohta)

Arvutiklass (18 kohta)

 

Rühmatööruumid (15, 10, 7, 6 ja 4 kohta)

Rühmatööruumide kasutamine on TÜ tudengitele ja töötajatele tasuta. Teistel palume nende broneerimiseks pöörduda konverentsikeskuse juhi Katriin Kaljovee poole.

 

Vajadusel vahendame sünkroontõlget, fotograafi ja videooperaatori teenust.

Kohvipauside ja muu toitlustamise korraldamiseks vahendame nii raamatukogu kohviku Gaudeamus kui teiste toitlustusfirmade teenuseid.
Soovi korral kujundame ja valmistame lauasildid, reklaamvoldikud, plakatid ja ürituse temaatikaga haakuva väljapaneku.

Tartu Ülikooli raamatukogule lähim parkla asub aadressil Vanemuise 15. Samuti on võimalik parkida raamatukogu vahetus läheduses asuvatele tänavatele. Täpsem info parkimispiirkondade ja –hindade kohta siin

Konverentsikeskuse külastajatel palume välisriided jätta I korrusel asuvasse iseteenindusega garderoobi (mündiga lukustatavasse kappidesse). 

Lisaväärtusena saavad külalised nautida raamatukogus eksponeeritavaid temaatilisi, tähtpäeva- ja kunstinäitusi.

Nädalavahetustel on konverentsikeskuse ruumide kasutamine erikokkuleppel.   

 

Konverentsikeskuse tööd korraldab konverentsikeskuse juht Katriin Kaljovee, katriin.kaljovee@ut.ee,  tel 737 5727.

Jaga seda lehekülge