Konverentsikeskus

Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskus

2018. aastal renoveeritud Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskus sobib erinevate konverentside, koosolekute ja seminaride korraldamiseks. Lisaks 200-kohalisele konverentsisaalile on meil 20–60 inimest mahutavad seminariruumid ning arvutiklass.

Ürituste läbiviimiseks on korraldaja kasutuses uusim multimeediatehnika, samuti tagame igakülgse tehnilise toe. Konverentsisaalis on heli ja video salvestamise võimalus ning kaasaegne võimendus, mille juurde kuuluvad erinevad raadiomikrofonid. Võimalus on teha ka videoülekannet.
Konverentsikeskuses on loodud head võimalused esitluste ja ettekannete läbiviimiseks. Meil saab korraldada videokonverentse ja Skype koosolekuid. Nii konverentsisaalis kui ka auditooriumites on võimalik kasutada WiFit, ruumid on varustatud piisava arvu pistikupesadega. Vahendame sünkroontõlget, fotograafi ja videooperaatori teenust jm.

Kohvipauside ja muu toitlustamise korraldamiseks vahendame raamatukogu kohviku Gaudeamus ja ka teiste toitlustusfirmade teenuseid.
Soovi korral kujundame ja valmistame lauasildid, reklaamvoldikud, plakatid ja ürituse temaatikaga haakuva väljapaneku. Korraldame vajadusel registratuuri tööd.

Konverentsikeskuse külastajatel palume välisriided jätta I korrusel asuvasse iseteenindusega garderoobi (mündiga lukustatavasse kappidesse). 

Lisaväärtusena saavad külalised nautida raamatukogus eksponeeritavaid temaatilisi, tähtpäeva- ja kunstinäitusi.

Konverentsikeskuse tööd korraldab TÜ raamatukogu direktori referent Katriin Kaljovee, katriin.kaljovee@ut.eetel 737 5727.

Olete oodatud!


Ruumid
Konverentsisaal (200 kohta teatristiilis)
Seminariruum Tõstamaa  (58 kohta)
Seminariruum Kodavere (34 kohta)
Seminariruum Kursi (18 kohta)
Arvutiklass (17+1 kohta)
Erinevad grupitööruumid (15, 10, 7, 6 ja 4 kohta)

 
Ruumide paigutust on võimalik soovi korral muuta konverentsisaalis ja Kodavere seminariruumis.

 

Konverentsikeskus

Konverentsisaal
Konverentsikeskuse fuajee
Konverentsikeskusesse viivad trepid
Kodavere seminariruum
Tõstamaa seminariruum
Kursi seminariruum

Jaga seda lehekülge