Pallase üliõpilaste näitus „Kuidas see ikkagi oli? Valik Pallase tekstiiliosakonna tudengite piltvaipu“.

Algus:
07.09.2021 12:45
Asukoht:
TÜ raamatukogu
Toimumiskoht:
Raamatukogu söögituba 3. korrusel
Kategooria:
Korraldaja:
Kirjandusfestival Prima Vista
Kontakt e-post:

Raamatukogu 3. korruse söögitoas on väljas Kõrgema Kunstikooli Pallas üliõpilaste näitus „Kuidas see ikkagi oli? Valik Pallase tekstiiliosakonna tudengite piltvaipu“.

Autorid toovad vaatajani olulise ja sügavalt isikliku killu oma maailmast ja tõlgivad selle kiht-kihilt kootud peenekoeliseks gobelääniks. Väljapanek annab võimaluse sellesse maailma sisse kiigata ja leida enda jaoks äratuntavaid või ka ootamatuid seoseid.

Näitusel on väljas Andrea-Martha Teesaare, Arabella Lippuri, Kairi Palmi, Lisette Laanoja, Maarja Kaasiku, Maria Pilmi ja Maria Volki tööd. Tudengite piltvaibakursust juhendas professor Aet Ollisaar.