Vaba teema. Seintel on silmad

Algus:
04.12.2015 17:30
Lõpp:
03.01.2016 17:00
Asukoht:
2. korrusel
Toimumiskoht:
Raamatukogu
Kategooria:
Korraldaja:
Kerly Ilves
Kontakt e-post:

4. detsembrist 2015 kuni 3. jaanuarini 2016 on raamatukogu 2. korrusel (konverentsisaali fuajees) avatud järjekorralt kolmas fotode müüginäitus „Vaba teema” alapealkirjaga „Seintel on silmad”.

Näitusel saab taas vaadata viie erineva pildistaja töid. Kolmanda ja pisut olulisema müüginäituse teeb erilisemaks fakt, et „Vaba teemal“ on esimest korda ka koondav pealkiri ning kaks osalevat piltnikku on Tallinnast. Millised teemad fotodel kujutatud on, selgub alles ürituse pidulikul avamisel. Tööd on erinevad ja omanäolised, kuna autorid on mitmekülgse fotograafilise tausta ja tunnetusega. Osalejad pole varem oma fotosid koos esitlenud.

Fotod tegid Arp Karm, Kadri Vaher, Kerly Ilves, Tarmo Noorem ja Triin Pitsi. Näitusele on valitud fotod, mida sobib kaasa osta kingituseks või kodu kaunistamiseks. Seekord võib ilmselt oodata varasematest müüginäitustest pisut kunstipärasemat käsitlusviisi. Osalejad pakuvad lisaks suureformaadilistele fotodele ka enda tehtud käsitööd (fotod, postkaardid jms) taskukohaste hindadega.

„Vaba teemat” korraldavad piltnikud ühiselt oma kuludega. Fotode müüginäitus on külalistele tasuta ning eksponeeritud fotode autorid on kohal kahel päeval: reedel, 4. detsembril kell 17.30–20.00 ja laupäeval, 5. detsembril kell 11–16. Näitus jääb avatuks 3. jaanuarini 2016.

Üritus püüab koondada aktiivseid hobipiltnikke ning pakkuda talvehaku Tartu kultuurimaastikul pisut põnevust. Pealkirjaga „Vaba teema” on kokku võetud näituse autorite erinevus, esitletavad tööd ja ka ürituse formaat.

Lisateave:
Kerly Ilves, 5869 8383, teemavaba@gmail.com
www.facebook.com/vabateema

Jaga seda lehekülge