Kontaktid

Administratsioon
Krista Aru direktor, PhD

737 5700
r 188
krista.aru@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht, MA
Katriin Kaljovee konverentsikeskuse juht
Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 425
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
Tiia Nurmsalu osakonna juhataja
Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Dorel Sabre konservaator-restauraator
Loris Baer köitja

737 5791
r 228
loris.baer@ut.ee

Elli Jakobson köitja

737 5791
r 228
elli.jakobson@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313/314
vilve.seiler@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313/314
signe.bachmann@ut.ee

Eda-Riin Leego erialainfo spetsialist 0,5 k, MA
Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AVOK, ajalugu)

737 5780
r 313/314
elo.tonisoo@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313/314
pille.naggel@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313/314
ivika.pall@ut.ee

Teaduskeskus
Jürgen Beyer kaasprofessor 0,2 k, PhD
Janika Päll kaasprofessor 0,2 k, PhD
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo kaasprofessor 0,5 k, dr. theol.
Arvo Tering intellektuaalajaloo kaasprofessor 0,25 k, knd
Vahur Aabrams teadur 0,5 k, MA
Kaarina Rein teadur 0,2 k, PhD
Teenindusosakond
ruumid 286, 288, 289, 362, 363, 365, 410
EST
+372 737 5702, +372 737 5771
laenutus@ut.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Maria Luštšik raamatukogudevahelise laenutuse (RVL) juhataja

737 5778
r 263
maria.lustsik@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
margit.leesik@ut.ee

Svea Kaseorg raamatukoguhoidja

737 5776
r 356
svea.kaseorg@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
katri.armolik@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 263
olga.sarova@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5772
r 362
malle.ernits@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5763
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Marianne Marlene Tiik assistent

737 5772
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Agnes Kivi assistent

737 5772
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5715
r 412
larissa.kivenko@ut.ee

Lembi Abel assistent
Reet Olev assistent 0,75 k
Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja
Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k
Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Anu Rjabinin raamatukoguhoidja
Kadri Nelis ajalehtede kogu kuraator
Hanna Maria Laur lugejateenindaja 0,5 k
Aira Tonka lugejateenindaja

737 5775
r 410
aira.tonka@ut.ee

Silvia Peets lugejateenindaja

737 5763
r 288
silvia.peets@ut.ee

Marju Butlers lugejateenindaja 0,5 k

737 5764
r 289
marju.butlers@ut.ee

Annabel Raudsepp lugejateenindaja 0,5 k
Katrin Allas lugejateenindaja 0,75 k
Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Jelena Kürsa-Sidharthan lugejateenindaja 0,5 k
Brigitta Padrik lugejateenindaja 0,5 k
Maire Isotamm lugejateenindaja 0,5 k, mag
Jennyfer Luik lugejateenindaja
Ceili Perlov lugejateenindaja

737 5776
r 356
ceili.perlov@ut.ee

Ester Ilja lugejateenindaja 0,75 k

737 5772

Katrin Kärgenberg raamatukoguhoidja (tööleping peatatud)
Külli Kukk assistent (tööleping peatatud)
Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 355
greete.lepik@ut.ee

Infosüsteemide osakond
Piret Zettur osakonna juhataja

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Anneli Sepp raamatukogu infosüsteemi peahaldur 0,5 k

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Aare Vesi projektijuht 0,5 k
Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerija, MA

737 5726
r 227
jaana.maesalu@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Evelin Arust andmehaldur, MA
Martin Pajuste tarkvaraarendaja
Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k
Kogude arenduse osakond
Kristhel Haak osakonna juhataja

737 5752
r 271
kristhel.haak@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k

737 5720
r 265
marika.meltsas@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Kertu Uri arhiivkogu kuraator

737 5754
r 269
kertu.uri@ut.ee

Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Kaili Kliimask assistent

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf 0,5 k
Kaisa Kauksi raamatukoguhoidja, MA

737 5754
r 269
kaisa.kauksi@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 183
malle.ermel@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Kadri Tammur raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja 0,5 k, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Laura Laanisto raamatukoguhoidja, MA

737 5739
r 179
laura.laanisto@ut.ee

Fonoteek
+372 737 5730
fono@ut.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Karl-Eerik Kokk assistent 0,5 k

737 5730,737 5779
karl-eerik.kokk@ut.ee

Jaga seda lehekülge