Kontaktid

Administratsioon
Liisi Lembinen direktori kohusetäitja, arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Katriin Kaljovee direktori referent
Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht 0,75 k, MA
Kersti Kuusemäe sekretär
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 425
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
Kristina Virro osakonna juhataja, MSc

737 5790
r 178
kristina.virro@ut.ee

Ly Kütt säilituse spetsialist

737 5734
r 168
ly.kutt@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Tiia Nurmsalu konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiia.nurmsalu@ut.ee

Kaisa Kauksi kogude kuraator, MA

737 5739
r 179
kaisa.kauksi@ut.ee

Laura Laanisto kogude kuraator, MA

737 5739
r 179
laura.laanisto@ut.ee

Katrin Angel kogude kuraator 0,5 k

737 5739
r 179
katrin.angel@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Elli Jakobson köitja

737 5791
r 228
elli.jakobson@ut.ee

Loris Baer köitja

737 5791
r 228
loris.baer@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313/314
vilve.seiler@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313/314
signe.bachmann@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313/314
pille.naggel@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AVOK, ajalugu)

737 5780
r 313/314
elo.tonisoo@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313/314
ivika.pall@ut.ee

Teaduskeskus
Jürgen Beyer vanemteadur 0,25 k, PhD
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo vanemteadur 0,9 k, dr. theol.
Janika Päll vanemteadur 0,2 k, PhD
Kaarina Rein teadur 0,5 k, PhD
Vahur Aabrams teadur 0,5 k, MA
Neeme Näripä nooremteadur 0,5 k, MA
Teenindusosakond
ruumid 282, 285, 287, 288, 365, 364, 411
+372 737 5772
laenutus@utlib.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
katri.armolik@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
anu.rjabinin@ut.ee

Katrin Kärgenberg raamatukoguhoidja
Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
tiiu.tapsi@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
margit.leesik@ut.ee

Kadri Nelis raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
kadri.nelis@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5715
r 288
mare.pikkel@ut.ee

Jane Eskla raamatukoguhoidja
Lembi Abel assistent

737 5775
r 412
lembi.abel@ut.ee

Reet Olev assistent 0,75 k

737 5715
r 288
reet.olev@ut.ee

Agnes Kivi assistent

737 5771
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5715
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5715
r 412
larissa.kivenko@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5771
r 362
malle.ernits@ut.ee

Marianne Marlene Tiik assistent

737 5771
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Maris Rannaveer administraator 0,5 k
Kristin Tohvre lugejateenindaja
Silvia Peets lugejateenindaja

737 5715
r 288
silvia.peets@ut.ee

Brigitta Padrik lugejateenindaja 0,5 k
Eda-Riin Leego lugejateenindaja
Svea Kaseorg lugejateenindaja

737 5715
r 288
svea.kaseorg@ut.ee

Tanar Kirs lugejateenindaja 0,5 k, MA
Ester Ilja lugejateenindaja

737 5771
r 362
ester.ilja@ut.ee

Evelin Arust lugejateenindaja 0,5 k, MA
Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Katrin Allas lugejateenindaja
Annabel Raudsepp lugejateenindaja 0,5 k
Külli Kukk assistent (tööleping peatatud)
Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 355
greete.lepik@ut.ee

Mari-Ann Lurich üliõpilasnõustaja 0,4 k
Haldusosakond
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Infosüsteemide osakond
Piret Zettur osakonna juhataja

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Anneli Sepp raamatukogu infosüsteemi peahaldur 0,5 k

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Martin Pajuste tarkvaraarendaja 0,6 k

737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5726
r 299
aivar.urboja@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerija (tööleping peatatud), MA
Kogude arenduse osakond
Kertu Uri osakonna juhataja

737 5752
r 271
kertu.uri@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k
Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf

737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Kristhel Haak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kristhel.haak@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Kaili Kliimask assistent

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Tiiu Sade raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5754
r 269
tiiu.sade@ut.ee

Elle Zirk abitööline 0,5 k

737 5753
r 285
elle.zirk@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 183
malle.ermel@ut.ee

Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Ave Teesalu raamatukoguhoidja 0,5 k, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Fonoteek
+372 737 5730
fono@utlib.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Karl-Eerik Kokk assistent 0,5 k

737 5730,737 5779
karl-eerik.kokk@ut.ee

Raamatukogude vahelise laenutuse keskus
ruum 363
+372 737 5778
Maria Luštšik RVL juhataja

737 5778
r 263
maria.lustsik@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 263
olga.sarova@ut.ee

Jaga seda lehekülge