Kontaktid

Administratsioon
Krista Aru direktor, PhD

737 5700
r 188
krista.aru@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht, MA
Katriin Kaljovee konverentsikeskuse juht
Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 355
greete.lepik@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 425
arno.hellat@ut.ee

Säilitus- ja konserveerimisosakond
Tiia Nurmsalu osakonna juhataja

737 5790
r 178
tiia.nurmsalu@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Dorel Sabre konservaator-restauraator
Janne Lamus köitja

737 5791
r 228
janne.lamus@ut.ee

Anneli Jõgi köitja-abirestauraator

737 5791
r 228
anneli.jogi@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 313
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313
signe.bachmann@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator 0,8 k (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313
vilve.seiler@ut.ee

Eda-Riin Leego erialainfo spetsialist 0,5 k, MA
Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313
pille.naggel@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313
ivika.pall@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AV)

737 5780
r 313
elo.tonisoo@ut.ee

Teaduskeskus
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo kaasprofessor 0,5 k, dr. theol.
Jürgen Beyer kaasprofessor 0,2 k, PhD
Arvo Tering intellektuaalajaloo kaasprofessor 0,25 k, knd
Kaarina Rein teadur, PhD
Janika Päll Helleno-Nordica projektijuht 0,2 k, PhD
Vahur Aabrams EEVA projektijuht 0,5 k, MA
Teenindusosakond
ruumid 286, 288, 289, 362, 363, 365, 410
EST
+372 737 5702, +372 737 5771
laenutus@ut.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Maria Luštšik raamatukogudevahelise laenutuse (RVL) juhataja 0,75 k

737 5778
r 363
maria.lustsik@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
margit.leesik@ut.ee

Svea Kaseorg raamatukoguhoidja

737 5776
r 356
svea.kaseorg@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
katri.armolik@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5763
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5763
r 288
larissa.kivenko@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 410
lembi.abel@ut.ee

Kadri Nelis ajalehtede kogu kuraator

737 5764
r 289
kadri.nelis@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5764
r 289
tiiu.tapsi@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5762
r 286
mare.pikkel@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 363
olga.sarova@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5764
r 289
anu.rjabinin@ut.ee

Marianne Marlene Tiik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Agnes Kivi raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Silvia Peets assistent

737 5763
r 288
silvia.peets@ut.ee

Jelena Kürsa-Sidharthan assistent 0,75 k
Marju Butlers lugejateenindaja 0,5 k

737 5764
r 289
marju.butlers@ut.ee

Hanna Maria Laur lugejateenindaja 0,5 k
Aira Tonka lugejateenindaja

737 5775
r 410
aira.tonka@ut.ee

Katrin Allas lugejateenindaja 0,75 k

737 5762
r 286
katrin.allas@ut.ee

Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Jennyfer Luik lugejateenindaja

737 5776
r 356
jennyfer.luik@ut.ee

Annabel Raudsepp lugejateenindaja 0,5 k
Brigitta Padrik lugejateenindaja 0,5 k

737 5775
r 410
brigitta.padrik@ut.ee

Ceili Perlov lugejateenindaja

737 5776
r 356
ceili.perlov@ut.ee

Maire Isotamm lugejateenindaja 0,75 k, mag

737 5763
r 288
maire.isotamm@ut.ee

Malle Ernits lugejateenindaja 0,5 k

737 5772
r 362
malle.ernits@ut.ee

Ester Ilja lugejateenindaja 0,75 k

737 5772
r 362
ester.ilja@ut.ee

Katrin Kärgenberg raamatukoguhoidja (tööleping peatatud)
Külli Kukk assistent (tööleping peatatud)
Infosüsteemide osakond
Piret Zettur osakonna juhataja

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Anneli Sepp raamatukogu infosüsteemi peahaldur 0,5 k

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Aare Vesi projektijuht 0,5 k
Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerija, MA

737 5726
r 227
jaana.maesalu@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Evelin Arust andmehaldur, MA

737 5719
r 304
evelin.arust@ut.ee

Martin Pajuste tarkvaraarendaja

737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5726
r 299
aivar.urboja@ut.ee

Kogude arenduse osakond
Kristhel Haak osakonna juhataja, MA

737 5752
r 271
kristhel.haak@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k

737 5720
r 265
marika.meltsas@ut.ee

Kertu Uri arhiivkogu kuraator

737 5754
r 269
kertu.uri@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Anne Kõre bibliograaf 0,5 k

737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Kaili Kliimask raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Kaisa Kauksi raamatukoguhoidja, MA

737 5754
r 269
kaisa.kauksi@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Moonika Teemus osakonna juhataja, MA

737 5744
r 183
moonika.teemus@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja 0,5 k, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Kadri Tammur raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Laura Laanisto raamatukoguhoidja, MA

737 5739
r 179
laura.laanisto@ut.ee

Malle Ermel raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
malle.ermel@ut.ee

Nataliia Gradoboeva raamatukoguhoidja, knd
Fonoteek
+372 737 5730
fono@ut.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Karl-Eerik Kokk assistent 0,5 k

737 5730,737 5779
karl-eerik.kokk@ut.ee

Jaga seda lehekülge