Kontaktid

Administratsioon
Krista Aru direktor, PhD

737 5700
r 188
krista.aru@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht, MA
Katriin Kaljovee konverentsikeskuse juht
Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 425
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
Kristina Virro osakonna juhataja, MSc

737 5790
r 178
kristina.virro@ut.ee

Tiia Nurmsalu konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiia.nurmsalu@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Laura Laanisto kogude kuraator, MA

737 5739
r 179
laura.laanisto@ut.ee

Kaisa Kauksi kogude kuraator, MA

737 5739
r 179
kaisa.kauksi@ut.ee

Katrin Angel kogude kuraator 0,5 k

737 5739
r 179
katrin.angel@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Loris Baer köitja

737 5791
r 228
loris.baer@ut.ee

Elli Jakobson köitja

737 5791
r 228
elli.jakobson@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313/314
vilve.seiler@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313/314
signe.bachmann@ut.ee

Eda-Riin Leego erialainfo spetsialist, MA
Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AVOK, ajalugu)

737 5780
r 313/314
elo.tonisoo@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313/314
pille.naggel@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313/314
ivika.pall@ut.ee

Teaduskeskus
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo vanemteadur 0,5 k, dr. theol.
Janika Päll vanemteadur 0,2 k, PhD
Arvo Tering intellektuaalajaloo vanemteadur 0,3 k, knd
Jürgen Beyer vanemteadur 0,25 k, PhD
Vahur Aabrams teadur 0,5 k, MA
Kaarina Rein teadur, PhD
Neeme Näripä nooremteadur 0,5 k, PhD
Marilyn Fridolin projekti koordinaator 0,4 k
Teenindusosakond
ruumid 282, 285, 287, 288, 365, 364, 411
+372 737 5772
laenutus@utlib.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
tiiu.tapsi@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
anu.rjabinin@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5715
r 288
mare.pikkel@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
margit.leesik@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
katri.armolik@ut.ee

Kadri Nelis raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
kadri.nelis@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5771
r 362
malle.ernits@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 412
lembi.abel@ut.ee

Agnes Kivi assistent

737 5771
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5715
r 412
larissa.kivenko@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5715
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Marianne Marlene Tiik assistent

737 5771
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Reet Olev assistent 0,75 k

737 5715
r 288
reet.olev@ut.ee

Svea Kaseorg raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
svea.kaseorg@ut.ee

Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Ester Ilja lugejateenindaja

737 5771
r 362
ester.ilja@ut.ee

Marju Butlers lugejateenindaja 0,5 k
Brigitta Padrik lugejateenindaja 0,5 k
Hanna Maria Laur lugejateenindaja 0,5 k
Annabel Raudsepp lugejateenindaja 0,5 k
Silvia Peets lugejateenindaja

737 5715
r 288
silvia.peets@ut.ee

Kristin Tohvre lugejateenindaja
Katrin Allas lugejateenindaja
Jelena Kürsa-Sidharthan lugejateenindaja 0,5 k
Jennyfer Luik lugejateenindaja 0,5 k

737 5775
W. Struwe 1-410

Maire Isotamm lugejateenindaja 0,5 k, mag

737 5775
r 410
maire.isotamm@ut.ee

Annika Bunder lugejateenindaja
Aira Tonka lugejateenindaja
Katrin Kärgenberg raamatukoguhoidja (tööleping peatatud)
Külli Kukk assistent (tööleping peatatud)
Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Maria Iqbal Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 355
maria.iqbal@ut.ee

Kaidi-Lisa Kivisalu üliõpilasnõustaja 0,4 k, MA
Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator (tööleping peatatud), MA
Infosüsteemide osakond
Piret Zettur osakonna juhataja

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Anneli Sepp raamatukogu infosüsteemi peahaldur 0,5 k

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Martin Pajuste tarkvaraarendaja

737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerija, MA

737 5726
r 227
jaana.maesalu@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Evelin Arust andmehaldur, MA
Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5726
r 299
aivar.urboja@ut.ee

Kogude arenduse osakond
Kertu Uri osakonna juhataja

737 5752
r 271
kertu.uri@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k
Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf

737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Kristhel Haak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kristhel.haak@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Kaili Kliimask assistent

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Tiiu Sade raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5754
r 269
tiiu.sade@ut.ee

Elle Zirk abitööline 0,5 k

737 5755
r 266
elle.zirk@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 183
malle.ermel@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja 0,5 k, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Fonoteek
+372 737 5730
fono@utlib.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Karl-Eerik Kokk assistent 0,5 k

737 5730,737 5779
karl-eerik.kokk@ut.ee

Raamatukogude vahelise laenutuse keskus
ruum 363
+372 737 5778
Maria Luštšik RVL juhataja

737 5778
r 263
maria.lustsik@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 263
olga.sarova@ut.ee

Jaga seda lehekülge