Kontaktid

Administratsioon
Krista Aru direktor, PhD

+372 737 5700
r 188
krista.aru@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

+372 737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

+372 737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

+372 737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht, MA

+372 737 5750
r 185
elena.sipria-mironov@ut.ee

Katriin Kaljovee konverentsikeskuse juht

+372 737 5727
r 315
katriin.kaljovee@ut.ee

Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

+372 737 5714
r 355
greete.lepik@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär

+372 737 5703
kersti.kuusemae@ut.ee

Mart Lättemägi tehnik-spetsialist

+372 737 5765
mart.lattemagi@ut.ee

Arno Hellat audiotehnik

+372 737 5731
r 425
arno.hellat@ut.ee

Säilitus- ja konserveerimisosakond
Tiia Nurmsalu osakonna juhataja

+372 737 5790
r 178
tiia.nurmsalu@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

+372 737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

+372 737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Dorel Sabre konservaator-restauraator
Anneli Jõgi köitja-abirestauraator

+372 737 5791
r 228
anneli.jogi@ut.ee

Janne Lamus köitja

+372 737 5791
r 228
janne.lamus@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

+372 737 5733
r 313
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

+372 737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

+372 737 5729
r 313
signe.bachmann@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator 0,8 k (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

+372 737 5729
r 313
vilve.seiler@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

+372 737 5780
r 313
pille.naggel@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AV)

+372 737 5780
r 313
elo.tonisoo@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

+372 737 5780
r 313
ivika.pall@ut.ee

Svea Kaseorg erialainfo spetsialist

+372 737 5780
r 313
svea.kaseorg@ut.ee

Eda-Riin Tuuling erialainfo spetsialist (tööleping peatatud) 0,5 k, MA
Teaduskeskus
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo kaasprofessor 0,5 k, dr. theol.
Kaarina Rein teadur, PhD
Janika Päll Helleno-Nordica projektijuht 0,2 k, PhD
Vahur Aabrams EEVA projektijuht 0,5 k, MA
Teenindusosakond
ruumid 286, 288, 289, 362, 363, 365, 410
EST
+372 737 5702, +372 737 5771
laenutus@ut.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

+372 737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Maria Luštšik raamatukogudevahelise laenutuse (RVL) juhataja 0,5 k

+372 737 5778
r 363
maria.lustsik@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

+372 737 5772
r 362
margit.leesik@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

+372 737 5772
r 362
katri.armolik@ut.ee

Katrin Kärgenberg raamatukoguhoidja

+372 737 5770
r 288
katrin.kargenberg@ut.ee

Aili Tomingas assistent

+372 737 5763
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

+372 737 5763
r 288
larissa.kivenko@ut.ee

Lembi Abel assistent

+372 737 5775
r 410
lembi.abel@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

+372 737 5762
r 286
mare.pikkel@ut.ee

Kadri Nelis ajalehtede kogu kuraator

+372 737 5764
r 289
kadri.nelis@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

+372 737 5764
r 289
anu.rjabinin@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

+372 737 5778
r 363
olga.sarova@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja

+372 737 5775
r 410
jelena.ivanova.001@ut.ee

Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja 0,75 k

+372 737 5764
r 289
tiiu.tapsi@ut.ee

Agnes Kivi raamatukoguhoidja

+372 737 5772
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Marianne Marlene Tiik raamatukoguhoidja

+372 737 5772
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Jelena Kürsa-Sidharthan assistent
Hanna Maria Laur raamatukoguhoidja

+372 737 5775
r 410
hanna.maria.laur@ut.ee

Silvia Peets assistent

+372 737 5763
r 288
silvia.peets@ut.ee

Aira Tonka lugejateenindaja

+372 737 5775
r 410
aira.tonka@ut.ee

Jennyfer Luik lugejateenindaja

+372 737 5776
r 356
jennyfer.luik@ut.ee

Brigitta Padrik lugejateenindaja 0,5 k

+372 737 5775
r 410
brigitta.padrik@ut.ee

Katrin Allas lugejateenindaja 0,75 k

+372 737 5762
r 286
katrin.allas@ut.ee

Marju Butlers lugejateenindaja 0,75 k

+372 737 5764
r 289
marju.butlers@ut.ee

Ester Ilja lugejateenindaja 0,75 k

+372 737 5772
r 362
ester.ilja@ut.ee

Kadi Prii lugejateenindaja 0,5 k
Anastassia Kortšinskaja lugejateenindaja
Maire Isotamm lugejateenindaja, mag

+372 737 5763
r 288
maire.isotamm@ut.ee

Sofia Simone Lammas lugejateenindaja 0,5 k
Infosüsteemide osakond
Piret Zettur osakonna juhataja

+372 737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

+372 737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Anneli Sepp raamatukogu infosüsteemi peahaldur 0,5 k

+372 737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

+372 737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Aare Vesi projektijuht 0,5 k
Heiki Epner digikogude analüütik 0,5 k

+372 737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude peaspetsialist, MA

+372 737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

+372 737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija

+372 737 5725
r 252
natalja.gordejeva@ut.ee

Ursula Taela digitaliseerija

+372 737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Evelin Arust andmehaldur, MA

+372 737 5719
r 304
evelin.arust@ut.ee

Martin Pajuste tarkvaraarendaja

+372 737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerimise spetsialist, MA

+372 737 5726
r 227
jaana.maesalu@ut.ee

Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k
Kogude arenduse osakond
Kristhel Haak osakonna juhataja, MA

+372 737 5752
r 271
kristhel.haak@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

+372 737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k

+372 737 5720
r 265
marika.meltsas@ut.ee

Kertu Uri arhiivkogu kuraator

+372 737 5754
r 269
kertu.uri@ut.ee

Tiina Tolli raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
marika.liivamagi@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

+372 737 5
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

+372 737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
marina.ostrovskaja@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

+372 737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

+372 737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

+372 737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

+372 737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent

+372 737 5755
r 266
natalja.kapajeva@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf 0,5 k

+372 737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Kaili Kliimask raamatukoguhoidja

+372 737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Kaisa Kauksi raamatukoguhoidja, MA

+372 737 5754
r 269
kaisa.kauksi@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Moonika Teemus osakonna juhataja, MA

+372 737 5744
r 183
moonika.teemus@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

+372 737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja

+372 737 5745
r 181
irina.opletajeva@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja 0,5 k, MA

+372 737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja 0,5 k

+372 737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

+372 737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

+372 737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

+372 737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

+372 737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Nataliia Gradoboeva raamatukoguhoidja, knd
Laura Laanisto raamatukoguhoidja, MA

+372 737 5739
r 179
laura.laanisto@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja 0,5 k

+372 737 5745
r 181
tatjana.sahhovskaja@ut.ee

Ene Paldre raamatukoguhoidja 0,5 k
Malle Ermel raamatukoguhoidja

+372 737 5745
r 181
malle.ermel@ut.ee

Muusikaosakond
EST
+372 737 5730
fono@ut.ee
Kaire Maimets osakonna juhataja, PhD

+372 737 5779
r 441
kaire.maimets@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

+372 737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Avo Kartul raamatukoguhoidja

+372 737 5779
avo.kartul@ut.ee

Jaga seda lehekülge