Kontaktid

Administratsioon
Krista Aru direktor, PhD

737 5700
r 188
krista.aru@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht, MA
Katriin Kaljovee konverentsikeskuse juht
Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 355
greete.lepik@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 425
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
Tiia Nurmsalu osakonna juhataja

737 5790
r 178
tiia.nurmsalu@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Dorel Sabre konservaator-restauraator
Loris Baer köitja

737 5791
r 228
loris.baer@ut.ee

Anneli Jõgi köitja-abirestauraator
Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313/314
vilve.seiler@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313/314
signe.bachmann@ut.ee

Eda-Riin Leego erialainfo spetsialist 0,5 k, MA
Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313/314
ivika.pall@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AV)

737 5780
r 313/314
elo.tonisoo@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313/314
pille.naggel@ut.ee

Teaduskeskus
Jürgen Beyer kaasprofessor 0,2 k, PhD
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo kaasprofessor 0,5 k, dr. theol.
Arvo Tering intellektuaalajaloo kaasprofessor 0,25 k, knd
Vahur Aabrams teadur 0,5 k, MA
Kaarina Rein teadur, PhD
Janika Päll Helleno-Nordica projektijuht 0,2 k, PhD
Teenindusosakond
ruumid 286, 288, 289, 362, 363, 365, 410
EST
+372 737 5702, +372 737 5771
laenutus@ut.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Maria Luštšik raamatukogudevahelise laenutuse (RVL) juhataja 0,75 k

737 5778
r 263
maria.lustsik@ut.ee

Svea Kaseorg raamatukoguhoidja

737 5776
r 356
svea.kaseorg@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 263
olga.sarova@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
margit.leesik@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
katri.armolik@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5772
r 362
malle.ernits@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5763
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5763
r 288
larissa.kivenko@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 410
lembi.abel@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5764
r 289
tiiu.tapsi@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5762
r 286
mare.pikkel@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5764
r 289
anu.rjabinin@ut.ee

Kadri Nelis ajalehtede kogu kuraator

737 5764
r 289
kadri.nelis@ut.ee

Marianne Marlene Tiik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Agnes Kivi raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Hanna Maria Laur lugejateenindaja 0,5 k
Marju Butlers lugejateenindaja 0,5 k

737 5764
r 289
marju.butlers@ut.ee

Aira Tonka lugejateenindaja

737 5775
r 410
aira.tonka@ut.ee

Silvia Peets lugejateenindaja

737 5763
r 288
silvia.peets@ut.ee

Brigitta Padrik lugejateenindaja 0,5 k

737 5775
r 410
brigitta.padrik@ut.ee

Jelena Kürsa-Sidharthan lugejateenindaja 0,5 k
Annabel Raudsepp lugejateenindaja 0,5 k
Jennyfer Luik lugejateenindaja

737 5776
r 356
jennyfer.luik@ut.ee

Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Katrin Allas lugejateenindaja 0,75 k

737 5762
r 286
katrin.allas@ut.ee

Maire Isotamm lugejateenindaja 0,5 k, mag

737 5763
r 288
maire.isotamm@ut.ee

Ceili Perlov lugejateenindaja

737 5776
r 356
ceili.perlov@ut.ee

Ester Ilja lugejateenindaja 0,75 k

737 5772
r 362

Katrin Kärgenberg raamatukoguhoidja (tööleping peatatud)
Külli Kukk assistent (tööleping peatatud)
Infosüsteemide osakond
Piret Zettur osakonna juhataja

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Anneli Sepp raamatukogu infosüsteemi peahaldur 0,5 k

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Aare Vesi projektijuht 0,5 k
Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerija, MA

737 5726
r 227
jaana.maesalu@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Evelin Arust andmehaldur, MA
Martin Pajuste tarkvaraarendaja

737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5726
r 299
aivar.urboja@ut.ee

Kogude arenduse osakond
Kristhel Haak osakonna juhataja

737 5752
r 271
kristhel.haak@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k

737 5720
r 265
marika.meltsas@ut.ee

Kertu Uri arhiivkogu kuraator

737 5754
r 269
kertu.uri@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Kaili Kliimask assistent

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf 0,5 k

737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Kaisa Kauksi raamatukoguhoidja, MA

737 5754
r 269
kaisa.kauksi@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 183
malle.ermel@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja 0,5 k, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Laura Laanisto raamatukoguhoidja, MA

737 5739
r 179
laura.laanisto@ut.ee

Fonoteek
+372 737 5730
fono@ut.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Karl-Eerik Kokk assistent 0,5 k

737 5730,737 5779
karl-eerik.kokk@ut.ee

Jaga seda lehekülge