Kontaktid

Administratsioon
Krista Aru direktor, PhD

737 5700
r 188
krista.aru@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht, MA
Katriin Kaljovee konverentsikeskuse juht
Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 425
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
Kristina Virro osakonna juhataja, MSc

737 5790
r 178
kristina.virro@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Tiia Nurmsalu konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiia.nurmsalu@ut.ee

Katrin Angel kogude kuraator 0,5 k

737 5739
r 179
katrin.angel@ut.ee

Kaisa Kauksi kogude kuraator, MA

737 5739
r 179
kaisa.kauksi@ut.ee

Laura Laanisto kogude kuraator, MA

737 5739
r 179
laura.laanisto@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Elli Jakobson köitja

737 5791
r 228
elli.jakobson@ut.ee

Loris Baer köitja

737 5791
r 228
loris.baer@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313/314
signe.bachmann@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313/314
vilve.seiler@ut.ee

Eda-Riin Leego erialainfo spetsialist, MA
Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313/314
ivika.pall@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313/314
pille.naggel@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AVOK, ajalugu)

737 5780
r 313/314
elo.tonisoo@ut.ee

Teaduskeskus
Jürgen Beyer vanemteadur 0,25 k, PhD
Janika Päll vanemteadur 0,2 k, PhD
Arvo Tering intellektuaalajaloo vanemteadur 0,3 k, knd
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo vanemteadur 0,5 k, dr. theol.
Vahur Aabrams teadur 0,5 k, MA
Kaarina Rein teadur, PhD
Neeme Näripä nooremteadur 0,5 k, MA
Marilyn Fridolin projekti koordinaator 0,4 k
Teenindusosakond
ruumid 282, 285, 287, 288, 365, 364, 411
+372 737 5772
laenutus@utlib.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
tiiu.tapsi@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
anu.rjabinin@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5715
r 288
mare.pikkel@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
margit.leesik@ut.ee

Kadri Nelis raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
kadri.nelis@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
katri.armolik@ut.ee

Reet Olev assistent 0,75 k

737 5715
r 288
reet.olev@ut.ee

Agnes Kivi assistent

737 5771
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5771
r 362
malle.ernits@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5715
r 412
larissa.kivenko@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5715
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 412
lembi.abel@ut.ee

Marianne Marlene Tiik assistent

737 5771
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Svea Kaseorg raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
svea.kaseorg@ut.ee

Jelena Kürsa-Sidharthan lugejateenindaja 0,5 k
Brigitta Padrik lugejateenindaja 0,5 k
Marju Butlers lugejateenindaja 0,5 k
Agneta Miilimäe lugejateenindaja 0,5 k

737 5775
r 410
agneta.miilimae@ut.ee

Hanna Maria Laur lugejateenindaja 0,5 k
Ester Ilja lugejateenindaja

737 5771
r 362
ester.ilja@ut.ee

Silvia Peets lugejateenindaja

737 5715
r 288
silvia.peets@ut.ee

Kristin Tohvre lugejateenindaja
Katrin Allas lugejateenindaja
Maire Isotamm lugejateenindaja 0,5 k, mag

737 5775
r 410
maire.isotamm@ut.ee

Annabel Raudsepp lugejateenindaja 0,5 k
Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Aira Tonka lugejateenindaja
Annika Bunder lugejateenindaja
Katrin Kärgenberg raamatukoguhoidja (tööleping peatatud)
Külli Kukk assistent (tööleping peatatud)
Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 355
greete.lepik@ut.ee

Kaidi-Lisa Kivisalu üliõpilasnõustaja 0,4 k, MA
Infosüsteemide osakond
Piret Zettur osakonna juhataja

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Anneli Sepp raamatukogu infosüsteemi peahaldur 0,5 k

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Martin Pajuste tarkvaraarendaja

737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Jaana Mäesalu digitaliseerija, MA

737 5726
r 227
jaana.maesalu@ut.ee

Evelin Arust andmehaldur, MA
Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5726
r 299
aivar.urboja@ut.ee

Kogude arenduse osakond
Kertu Uri osakonna juhataja

737 5752
r 271
kertu.uri@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k
Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf

737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Kristhel Haak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kristhel.haak@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Kaili Kliimask assistent

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Tiiu Sade raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5754
r 269
tiiu.sade@ut.ee

Elle Zirk abitööline 0,5 k

737 5755
r 266
elle.zirk@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 183
malle.ermel@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja 0,5 k, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Fonoteek
+372 737 5730
fono@utlib.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Karl-Eerik Kokk assistent 0,5 k

737 5730,737 5779
karl-eerik.kokk@ut.ee

Raamatukogude vahelise laenutuse keskus
ruum 363
+372 737 5778
Maria Luštšik RVL juhataja

737 5778
r 263
maria.lustsik@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 263
olga.sarova@ut.ee

Jaga seda lehekülge