Kontaktid

Administratsioon
Martin Hallik direktor, PhD

737 5700
r 188
martin.hallik@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA
Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA
Katriin Kaljovee direktori referent
Lilian Mengel kunstnik-kujundaja
Kersti Kuusemäe sekretär
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 333
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Elena Sipria-Mironov projektijuht (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
ruumid 185, 229
Kristina Virro osakonna juhataja, MSc

737 5790
r 178
kristina.virro@ut.ee

Ly Kütt säilituse spetsialist

737 5734
r 95
ly.kutt@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 218
tiina.tensing@ut.ee

Tiia Nurmsalu konservaator-restauraator

737 5716
r 218
tiia.nurmsalu@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 229
kulli.pohjala@ut.ee

Lauri Frei kogude kuraator, MA
Laura Laanisto kogude kuraator, MA
Tiiu Fahrutdinova desinfektor 0,5 k
Loris Baer köitja

737 5733
r 253, 258
loris.baer@ut.ee

Elli Jakobson köitja

737 5733
r 253, 258
elli.jakobson@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5729
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5729
r 315
tiiu.tarkpea@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5780
r 315
signe.bachmann@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 315
vilve.seiler@ut.ee

Maksim Mišin andmehaldur, PhD
Kristel Uiboaed andmehaldur, PhD
Silja Härm referent 0,5 k (usuteadus), mag.theol.

737 5780
r 315
silja.harm@ut.ee

Heli Luik referent (filosoofia, kunst, kultuur, etnoloogia, rahvaluule, anglistika, romanistika, skandinavistika, klassikaline filoloogia, slavistika, semiootika)

737 5780
r 315
heli.luik@ut.ee

Alla Saari referent 0,8 k (füüsika, keemia, tehnoloogia)

737 5729
r 315
alla.saari@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5729
r 315
ivika.pall@ut.ee

Ruth Tammeorg referent (majandusteadus, ettevõttemajandus, Euroopa Liidu dokumendikeskuse töö korraldamine )

737 5780
r 315
ruth.tammeorg@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AVOK, ajalugu)

737 5729
r 315
elo.tonisoo@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus )

737 5729
r 315
pille.naggel@ut.ee

Teaduskeskus
Jürgen Beyer vanemteadur 0,25 k, PhD
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo vanemteadur, dr. theol.
Janika Päll vanemteadur 0,2 k, PhD
Vahur Aabrams teadur 0,5 k, MA
Kaarina Rein teadur 0,4 k, PhD
Neeme Näripä nooremteadur 0,5 k, MA
Teenindusosakond
ruumid 282, 285, 287, 288, 365, 364, 411
(+372) 737 5772
laenutus@utlib.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
katri.armolik@ut.ee

Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
tiiu.tapsi@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
mare.pikkel@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
anu.rjabinin@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
margit.leesik@ut.ee

Kadri Nelis raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
kadri.nelis@ut.ee

Diana Schmidt assistent

737 5771
r 362
diana.schmidt@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5771
r 362
malle.ernits@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 412
lembi.abel@ut.ee

Agnes Kivi assistent

737 5771
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Marianne Marlene Tiik assistent

737 5771
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5715
r 412
larissa.kivenko@ut.ee

Reet Olev assistent 0,75 k

737 5715
r 288
reet.olev@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5715
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Eliise Järvala administraator 0,5 k
Maris Rannaveer administraator 0,5 k
Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Svea Kaseorg lugejateenindaja 0,5 k

737 5715
r 288
svea.kaseorg@ut.ee

Silvia Peets lugejateenindaja

737 5715
r 288
silvia.peets@ut.ee

Niina Kargina lugejateenindaja 0,5 k

737 5771
r 362
niina.kargina@ut.ee

Tanar Kirs lugejateenindaja 0,5 k, MA
Evelin Arust lugejateenindaja 0,5 k, MA
Jane Eskla lugejateenindaja
Ester Ilja lugejateenindaja

737 5771
r 362
ester.ilja@ut.ee

Külli Kukk lugejateenindaja
Katrin Kärgenberg lugejateenindaja 0,5 k
Merike Ennok lugejateenindaja (tööleping peatatud)
Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Greete Palksaar Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 355
greete.palksaar@ut.ee

Laura Suur üliõpilasnõustaja 0,5 k
Haldusosakond
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Infosüsteemide osakond
Anneli Sepp osakonna juhataja

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 299
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 298
heiki.epner@ut.ee

Piret Zettur raamatukogu infosüsteemi peahaldur

737 5784
r 298
piret.zettur@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 302
kill.kask@ut.ee

Martin Pajuste tarkvaraarendaja
Tiina Kuusik WWW spetsialist

737 5711
r 299
tiina.kuusik@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 251
risto.mustonen@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 226
liisi.tonisson@ut.ee

Ursula Taela digitaliseerija

737 5739
r 227
ursula.taela@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5739
r 227
aivar.urboja@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerija (tööleping peatatud), MA
Kogude arenduse osakond
Kertu Uri osakonna juhataja

737 5752
r 271
kertu.uri@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k

737 5720
r 271
marika.meltsas@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 286
tiina.tolli@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf

737 5759
r 266
anne.kore@ut.ee

Kristhel Haak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kristhel.haak@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
marje.burenkov@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
anne.kliimask@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5759
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
piret.ladva@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
siiri.reinola@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 286
mare.kahi@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
silja.tanavots@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
tiina.vesterova@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
kaja.kruus@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Natalja Kapajeva assistent
Kaili Kliimask assistent
Tiiu Sade raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tiiu.sade@ut.ee

Elle Zirk abitööline (tööleping peatatud) 0,5 k
Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
ruumid 181, 179, 249
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 179
malle.ermel@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Ave Teesalu raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Fonoteek
ruum 410
(+372) 737 5730
fono@utlib.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
r 410
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
r 410
svea.parsimagi@ut.ee

Raamatukogude vahelise laenutuse keskus
ruum 363
(+372) 737 5778
Maria Luštšik RVL juhataja

737 5778
r 363
maria.lustsik@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 363
olga.sarova@ut.ee

Jaga seda lehekülge