Kontaktid

Administratsioon
Martin Hallik direktor, PhD

737 5700
r 188
martin.hallik@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Katriin Kaljovee direktori referent
Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 182
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Elena Sipria-Mironov projektijuht (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
Kristina Virro osakonna juhataja, MSc

737 5790
r 178
kristina.virro@ut.ee

Ly Kütt säilituse spetsialist

737 5734
r 168
ly.kutt@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Tiia Nurmsalu konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiia.nurmsalu@ut.ee

Laura Laanisto kogude kuraator, MA
Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Elli Jakobson köitja

737 5791
r 228
elli.jakobson@ut.ee

Loris Baer köitja

737 5791
r 228
loris.baer@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313/314
vilve.seiler@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313/314
signe.bachmann@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313/314
ivika.pall@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AVOK, ajalugu)

737 5780
r 313/314
elo.tonisoo@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313/314
pille.naggel@ut.ee

Teaduskeskus
Jürgen Beyer vanemteadur 0,25 k, PhD
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo vanemteadur, dr. theol.
Janika Päll vanemteadur 0,2 k, PhD
Vahur Aabrams teadur 0,5 k, MA
Kaarina Rein teadur 0,4 k, PhD
Neeme Näripä nooremteadur 0,5 k, MA
Teenindusosakond
ruumid 282, 285, 287, 288, 365, 364, 411
(+372) 737 5772
laenutus@utlib.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Kadri Nelis raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
kadri.nelis@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
margit.leesik@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
katri.armolik@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
anu.rjabinin@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
tiiu.tapsi@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 412
lembi.abel@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5715
r 412
larissa.kivenko@ut.ee

Agnes Kivi assistent

737 5771
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5715
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Marianne Marlene Tiik assistent

737 5771
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Reet Olev assistent 0,75 k

737 5715
r 288
reet.olev@ut.ee

Jane Eskla assistent
Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5771
r 362
malle.ernits@ut.ee

Diana Schmidt assistent

737 5771
r 362
diana.schmidt@ut.ee

Katrin Kärgenberg assistent
Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5715
r 288
mare.pikkel@ut.ee

Maris Rannaveer administraator 0,5 k
Silvia Peets lugejateenindaja

737 5715
r 288
silvia.peets@ut.ee

Külli Kukk lugejateenindaja
Merike Ennok lugejateenindaja

737 5715
r 288
merike.ennok@ut.ee

Ester Ilja lugejateenindaja

737 5771
r 362
ester.ilja@ut.ee

Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Evelin Arust lugejateenindaja 0,5 k, MA
Svea Kaseorg lugejateenindaja

737 5715
r 288
svea.kaseorg@ut.ee

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 183
greete.lepik@ut.ee

Laura Suur üliõpilasnõustaja 0,5 k

737 5714
r 183
laura.suur@ut.ee

Haldusosakond
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Infosüsteemide osakond
Anneli Sepp osakonna juhataja

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Piret Zettur osakonna juhataja

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Martin Pajuste tarkvaraarendaja

737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5726
r 299
aivar.urboja@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerija (tööleping peatatud), MA
Kogude arenduse osakond
Kertu Uri osakonna juhataja

737 5752
r 271
kertu.uri@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k
Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf

737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Kristhel Haak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kristhel.haak@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Kaili Kliimask assistent

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Tiiu Sade raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5754
r 269
tiiu.sade@ut.ee

Elle Zirk abitööline 0,5 k

737 5753
r 285
elle.zirk@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 179
malle.ermel@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Kadri Tammur raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Fonoteek
(+372) 737 5730
fono@utlib.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Killu Simson abitööline
Raamatukogude vahelise laenutuse keskus
ruum 363
(+372) 737 5778
Maria Luštšik RVL juhataja

737 5778
r 263
maria.lustsik@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 263
olga.sarova@ut.ee

Jaga seda lehekülge