Kontaktid

Administratsioon
Martin Hallik direktor, PhD

737 5700
r 188
martin.hallik@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Katriin Kaljovee direktori referent
Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 182
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Elena Sipria-Mironov projektijuht (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
Kristina Virro osakonna juhataja, MSc

737 5790
r 178
kristina.virro@ut.ee

Ly Kütt säilituse spetsialist

737 5734
r 168
ly.kutt@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Tiia Nurmsalu konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiia.nurmsalu@ut.ee

Laura Laanisto kogude kuraator, MA
Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Elli Jakobson köitja

737 5733
r 228
elli.jakobson@ut.ee

Loris Baer köitja

737 5733
r 228
loris.baer@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313/314
signe.bachmann@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313/314
vilve.seiler@ut.ee

Kristel Uiboaed andmehaldur, PhD

737 5728
r 298
kristel.uiboaed@ut.ee

Maksim Mišin andmehaldur, PhD

737 5728
r 298
maksim.misin@ut.ee

Heli Luik referent (filosoofia, kunst, kultuur, etnoloogia, rahvaluule, anglistika, romanistika, skandinavistika, klassikaline filoloogia, slavistika, semiootika)

737 5729
r 313/314
heli.luik@ut.ee

Silja Härm referent 0,5 k (usuteadus), mag.theol.

737 5780
r 313/314
silja.harm@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313/314
ivika.pall@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313/314
pille.naggel@ut.ee

Ruth Tammeorg referent (majandusteadus, ettevõttemajandus, Euroopa Liidu dokumendikeskuse töö korraldamine)

737 5780
r 313/314
ruth.tammeorg@ut.ee

Alla Saari referent 0,8 k (füüsika, keemia, tehnoloogia)

737 5780
r 313/314
alla.saari@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AVOK, ajalugu)

737 5780
r 313/314
elo.tonisoo@ut.ee

Teaduskeskus
Jürgen Beyer vanemteadur 0,25 k, PhD
Janika Päll vanemteadur 0,2 k, PhD
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo vanemteadur, dr. theol.
Vahur Aabrams teadur 0,5 k, MA
Kaarina Rein teadur 0,4 k, PhD
Neeme Näripä nooremteadur 0,5 k, MA
Teenindusosakond
ruumid 282, 285, 287, 288, 365, 364, 411
(+372) 737 5772
laenutus@utlib.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
anu.rjabinin@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
katri.armolik@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
margit.leesik@ut.ee

Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
tiiu.tapsi@ut.ee

Kadri Nelis raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
kadri.nelis@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5715
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5715
r 412
larissa.kivenko@ut.ee

Marianne Marlene Tiik assistent

737 5771
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5771
r 362
malle.ernits@ut.ee

Diana Schmidt assistent

737 5771
r 362
diana.schmidt@ut.ee

Agnes Kivi assistent

737 5771
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Reet Olev assistent 0,75 k

737 5715
r 288
reet.olev@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 412
lembi.abel@ut.ee

Katrin Kärgenberg assistent
Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5715
r 288
mare.pikkel@ut.ee

Maris Rannaveer administraator 0,5 k
Eliise Järvala administraator 0,5 k
Evelin Arust lugejateenindaja 0,5 k, MA
Tanar Kirs lugejateenindaja 0,5 k, MA
Külli Kukk lugejateenindaja
Merike Ennok lugejateenindaja

737 5715
r 288
merike.ennok@ut.ee

Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Jane Eskla lugejateenindaja
Silvia Peets lugejateenindaja

737 5715
r 288
silvia.peets@ut.ee

Ester Ilja lugejateenindaja

737 5771
r 362
ester.ilja@ut.ee

Svea Kaseorg lugejateenindaja

737 5715
r 288
svea.kaseorg@ut.ee

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 183
greete.lepik@ut.ee

Laura Suur üliõpilasnõustaja 0,5 k

737 5714
r 183
laura.suur@ut.ee

Haldusosakond
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Infosüsteemide osakond
Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Piret Zettur raamatukogu infosüsteemi peahaldur

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Martin Pajuste tarkvaraarendaja

737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Tiina Kuusik WWW spetsialist

737 5711
r 304
tiina.kuusik@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5726
r 299
aivar.urboja@ut.ee

Anneli Sepp osakonna juhataja (tööleping peatatud)
Jaana Mäesalu digitaliseerija (tööleping peatatud), MA
Kogude arenduse osakond
Kertu Uri osakonna juhataja

737 5752
r 271
kertu.uri@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Anne Kõre bibliograaf

737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Kristhel Haak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kristhel.haak@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Kaili Kliimask assistent

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Tiiu Sade raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tiiu.sade@ut.ee

Elle Zirk abitööline 0,5 k

737 5753
r 285
elle.zirk@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 179
malle.ermel@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Fonoteek
(+372) 737 5730
fono@utlib.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Raamatukogude vahelise laenutuse keskus
ruum 363
(+372) 737 5778
Maria Luštšik RVL juhataja

737 5778
r 263
maria.lustsik@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 263
olga.sarova@ut.ee

Jaga seda lehekülge