Kontaktid

Administratsioon
Krista Aru direktor, PhD

737 5700
r 188
krista.aru@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA

737 5704
r 187
liisi.lembinen@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA

737 5749
r 184
herdis.olmaru@ut.ee

Lilian Mengel kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
lilian.mengel@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht, MA
Katriin Kaljovee konverentsikeskuse juht
Greete Lepik Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA

737 5714
r 355
greete.lepik@ut.ee

Kersti Kuusemäe sekretär
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 425
arno.hellat@ut.ee

Kristina Pai kogude direktor (tööleping peatatud), MA
Säilitus- ja konserveerimisosakond
Tiia Nurmsalu osakonna juhataja

737 5790
r 178
tiia.nurmsalu@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 171
tiina.tensing@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 103
kulli.pohjala@ut.ee

Dorel Sabre konservaator-restauraator
Anneli Jõgi köitja-abirestauraator

737 5791
r 228
anneli.jogi@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA

737 5733
r 313
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5728
r 298
tiiu.tarkpea@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, õigusteadus, eestikeelsed e-õpikud), MA

737 5729
r 313
signe.bachmann@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia, infopädevuse koolitused), mag

737 5729
r 313
vilve.seiler@ut.ee

Eda-Riin Leego erialainfo spetsialist 0,5 k, MA
Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 313
ivika.pall@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (eesti ja soome-ugri keeleteadus, üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AV)

737 5780
r 313
elo.tonisoo@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid, bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus)

737 5780
r 313
pille.naggel@ut.ee

Teaduskeskus
Arvo Tering intellektuaalajaloo kaasprofessor 0,25 k, knd
Meelis Friedenthal Läänemere regiooni intellektuaalse ajaloo kaasprofessor 0,5 k, dr. theol.
Jürgen Beyer kaasprofessor 0,2 k, PhD
Kaarina Rein teadur, PhD
Janika Päll Helleno-Nordica projektijuht 0,2 k, PhD
Vahur Aabrams EEVA projektijuht 0,5 k, MA
Teenindusosakond
ruumid 286, 288, 289, 362, 363, 365, 410
EST
+372 737 5702, +372 737 5771
laenutus@ut.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Maria Luštšik raamatukogudevahelise laenutuse (RVL) juhataja 0,75 k

737 5778
r 363
maria.lustsik@ut.ee

Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
margit.leesik@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
katri.armolik@ut.ee

Svea Kaseorg raamatukoguhoidja

737 5776
r 356
svea.kaseorg@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5763
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5763
r 288
larissa.kivenko@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k

737 5772
r 362
malle.ernits@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 410
lembi.abel@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5764
r 289
anu.rjabinin@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Kadri Nelis ajalehtede kogu kuraator

737 5764
r 289
kadri.nelis@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5762
r 286
mare.pikkel@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 363
olga.sarova@ut.ee

Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5764
r 289
tiiu.tapsi@ut.ee

Agnes Kivi raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Marianne Marlene Tiik raamatukoguhoidja

737 5772
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Marju Butlers lugejateenindaja 0,5 k

737 5764
r 289
marju.butlers@ut.ee

Hanna Maria Laur lugejateenindaja 0,5 k
Aira Tonka lugejateenindaja

737 5775
r 410
aira.tonka@ut.ee

Silvia Peets lugejateenindaja

737 5763
r 288
silvia.peets@ut.ee

Katrin Allas lugejateenindaja 0,75 k

737 5762
r 286
katrin.allas@ut.ee

Maire Isotamm lugejateenindaja 0,5 k, mag

737 5763
r 288
maire.isotamm@ut.ee

Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Jelena Kürsa-Sidharthan lugejateenindaja 0,5 k
Annabel Raudsepp lugejateenindaja 0,5 k
Jennyfer Luik lugejateenindaja

737 5776
r 356
jennyfer.luik@ut.ee

Brigitta Padrik lugejateenindaja 0,5 k

737 5775
r 410
brigitta.padrik@ut.ee

Ceili Perlov lugejateenindaja

737 5776
r 356
ceili.perlov@ut.ee

Ester Ilja lugejateenindaja 0,75 k

737 5772
r 362
ester.ilja@ut.ee

Katrin Kärgenberg raamatukoguhoidja (tööleping peatatud)
Külli Kukk assistent (tööleping peatatud)
Infosüsteemide osakond
Piret Zettur osakonna juhataja

737 5784
r 300
piret.zettur@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 304
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 303
heiki.epner@ut.ee

Anneli Sepp raamatukogu infosüsteemi peahaldur 0,5 k

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 305
kill.kask@ut.ee

Aare Vesi projektijuht 0,5 k
Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 299
risto.mustonen@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA

737 5740
r 303
liisi.tonisson@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Jaana Mäesalu digitaliseerija, MA

737 5726
r 227
jaana.maesalu@ut.ee

Ursula Taela digitaliseerija

737 5726
r 299
ursula.taela@ut.ee

Evelin Arust andmehaldur, MA

737 5719
r 304
evelin.arust@ut.ee

Martin Pajuste tarkvaraarendaja

737 5711
r 304
martin.pajuste@ut.ee

Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k

737 5726
r 299
aivar.urboja@ut.ee

Kogude arenduse osakond
Kristhel Haak osakonna juhataja

737 5752
r 271
kristhel.haak@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k

737 5720
r 265
marika.meltsas@ut.ee

Kertu Uri arhiivkogu kuraator

737 5754
r 269
kertu.uri@ut.ee

Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.tolli@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
mare.kahi@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
tiina.vesterova@ut.ee

Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
marje.burenkov@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
piret.ladva@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
siiri.reinola@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
kaja.kruus@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
silja.tanavots@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5753
r 285
anne.kliimask@ut.ee

Kaili Kliimask assistent

737 5755
r 266
kaili.kliimask@ut.ee

Natalja Kapajeva assistent
Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf 0,5 k

737 5755
r 266
anne.kore@ut.ee

Kaisa Kauksi raamatukoguhoidja, MA

737 5754
r 269
kaisa.kauksi@ut.ee

Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 183
malle.ermel@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Ave Teesalu raamatukoguhoidja 0,5 k, MA

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja 0,5 k

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Laura Laanisto raamatukoguhoidja, MA

737 5739
r 179
laura.laanisto@ut.ee

Nataliia Gradoboeva raamatukoguhoidja, knd
Fonoteek
+372 737 5730
fono@ut.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
svea.parsimagi@ut.ee

Karl-Eerik Kokk assistent 0,5 k

737 5730,737 5779
karl-eerik.kokk@ut.ee

Jaga seda lehekülge