Kontaktid

Administratsioon
Martin Hallik direktor, PhD (ajalugu)

737 5700
r 188
martin.hallik@ut.ee

Liisi Lembinen arendusdirektor, MA (ajalugu)
Kristina Pai kogude direktor, MA (eesti keel)

737 5773
r 245
kristina.pai@ut.ee

Herdis Olmaru kommunikatsioonijuht, MA (teatriteadus)
Katriin Kaljovee direktori referent
Eve Valper kunstnik-kujundaja

737 5751
r 182
eve.valper@ut.ee

Ly Kütt sekretär

737 5703
ly.kutt@ut.ee

Arno Hellat audiotehnik

737 5731
r 333
arno.hellat@ut.ee

Elena Sipria-Mironov projektijuht (tööleping peatatud), MA (kommunikatsioonijuhtimine)
Kersti Kuusemäe sekretär (tööleping peatatud)
Säilitus- ja konserveerimisosakond
ruumid 185, 229
Kristina Virro osakonna juhataja 0,5 k., MSc (füüsikaline ja analüütiline keemia)

737 5790
r 178
kristina.virro@ut.ee

Tiina Tensing konservaator-restauraator

737 5716
r 218
tiina.tensing@ut.ee

Tiia Nurmsalu konservaator-restauraator

737 5716
r 218
tiia.nurmsalu@ut.ee

Kersti Jalas varahoidja

737 5734
r 175
kersti.jalas@ut.ee

Külli Põhjala massneutraliseerimiskeskuse spetsialist

737 5743
r 229
kulli.pohjala@ut.ee

Eha Ani desinfektor

737 5743
r 229
eha.ani@ut.ee

Tiiu Fahrutdinova desinfektor 0,5 k.
Loris Baer köitja

737 5733
r 253, 258
loris.baer@ut.ee

Elli Jakobson köitja

737 5733
r 253, 258
elli.jakobson@ut.ee

Erialainfotalitus
Lilian Neerut erialainfotalituse juhataja, MA (infokorraldus)

737 5729
r 315
lilian.neerut@ut.ee

Tiiu Tarkpea teadusandmete peaspetsialist

737 5729
r 315
tiiu.tarkpea@ut.ee

Vilve Seiler referent, infopädevuse koordinaator (haridusteadus, infopädevuse koolitused), mag (kirjalik tõlge)

737 5729
r 315
vilve.seiler@ut.ee

Signe Bachmann referent (matemaatika ja informaatika, sporditeadused, eestikeelsed e-õpikud), MA (infokorraldus)

737 5729
r 315
signe.bachmann@ut.ee

Kadi Kass referent (politoloogia, ühiskonnateadused, psühholoogia), MA (ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja)

737 5729
r 315
kadi.kass@ut.ee

Silja Härm referent 0,5 k. (usuteadus), mag.theol.

737 5780
r 315
silja.harm@ut.ee

Pille Naggel referent (kliiniline meditsiin, peremeditsiin ja rahvatervishoid )

737 5780
r 315
pille.naggel@ut.ee

Elo Tõnisoo referent (Eesti- ja üldkeeleteadus, germanistika, baltistika, Aasia keeled, tõlkeõpetus, testimiskeskus, AVOK, ajalugu)

737 5780
r 315
elo.tonisoo@ut.ee

Ruth Tammeorg referent (majandusteadus, ettevõttemajandus, Euroopa Liidu dokumendikeskuse töö korraldamine )

737 5780
r 315
ruth.tammeorg@ut.ee

Alla Saari referent 0,8 k. (füüsika, keemia, tehnoloogia)

737 5780
r 315
alla.saari@ut.ee

Heli Luik referent (filosoofia, kunst, kultuur, etnoloogia, rahvaluule, anglistika, romanistika, skandinavistika, klassikaline filoloogia, slavistika, semiootika)

737 5729
r 315
heli.luik@ut.ee

Sigrid Prank referent (bio- ja siirdemeditsiin, farmaatsia, hambaarstiteadus )

737 5780
r 315
sigrid.prank@ut.ee

Ivika Pall referent (bioloogia, geograafia, geoloogia, keskkonnateadused)

737 5780
r 315
ivika.pall@ut.ee

Kristel Uiboaed andmehaldur, PhD (eesti keel)
Maksim Mišin andmehaldur
Teaduskeskus
Meelis Friedenthal vanemteadur 0,1 k., dr. theol.
Janika Päll vanemteadur 0,75 k., PhD (klassikaline filoloogia)
Jürgen Beyer vanemteadur 0,25 k., PhD
Vahur Aabrams teadur 0,5 k., MA (saksa keel ja kirjandus)
Kaarina Rein teadur 0,25 k., PhD (religiooniantropoloogia)
Neeme Näripä nooremteadur 0,5 k., MA (klassikaline filoloogia)
Teenindusosakond
ruumid 282, 285, 287, 288, 365, 364, 411
(+372) 737 5772
laenutus@utlib.ee
Olga Einasto osakonna juhataja, PhD (meedia ja kommunikatsioon)

737 5774
r 365
olga.einasto@ut.ee

Katri Armolik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
katri.armolik@ut.ee

Anu Rjabinin raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
anu.rjabinin@ut.ee

Tiiu Täpsi raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
tiiu.tapsi@ut.ee

Jelena Ivanova raamatukoguhoidja
Margit Leesik raamatukoguhoidja

737 5771
r 362
margit.leesik@ut.ee

Mare Pikkel raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
mare.pikkel@ut.ee

Marianne Marlene Tiik assistent

737 5771
r 362
marianne.tiik@ut.ee

Diana Schmidt assistent

737 5771
r 362
diana.schmidt@ut.ee

Agnes Kivi assistent

737 5771
r 362
agnes.kivi@ut.ee

Malle Ernits assistent 0,75 k.

737 5771
r 362
malle.ernits@ut.ee

Reet Olev assistent 0,75 k.

737 5715
r 288
reet.olev@ut.ee

Aili Tomingas assistent

737 5715
r 288
aili.tomingas@ut.ee

Lembi Abel assistent

737 5775
r 412
lembi.abel@ut.ee

Larissa Kivenko assistent

737 5715
r 412
larissa.kivenko@ut.ee

Kadri Nelis raamatukoguhoidja

737 5715
r 288
kadri.nelis@ut.ee

Merilin Kunts administraator 0,5 k.
Ester Ilja lugejateenindaja

737 5771
r 362
ester.ilja@ut.ee

Silvia Peets lugejateenindaja

737 5715
r 288
silvia.peets@ut.ee

Niina Kargina lugejateenindaja 0,5 k.

737 5771
r 362
niina.kargina@ut.ee

Külli Kukk lugejateenindaja
Svea Kaseorg lugejateenindaja 0,5 k.

737 5715
r 288
svea.kaseorg@ut.ee

Natalja Jevtjuhhova lugejateenindaja
Tanar Kirs lugejateenindaja 0,5 k., MA (eesti kirjandus)
Katrin Kärgenberg lugejateenindaja 0,5 k.
Evelin Arust lugejateenindaja 0,5 k., MA (eesti kirjandus)
Jane Eskla lugejateenindaja
Merike Ennok lugejateenindaja

737 5715
r 288
merike.ennok@ut.ee

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus
Greete Palksaar Ameerika Nõukogu haridusprogrammide koordinaator, MA (usuteadus religioonipedagoogika alal)

737 5714
r 355
greete.palksaar@ut.ee

Laura Suur üliõpilasnõustaja 0,5 k.
Haldusosakond
Keiu Kikas administraator 0,5 k.
Eliise Järvala administraator 0,5 k.
Maris Rannaveer administraator 0,5 k.
Mart Lättemägi tehnik-spetsialist
Infosüsteemide osakond
Anneli Sepp osakonna juhataja

737 5787
r 297
anneli.sepp@ut.ee

Külli Moont infosüsteemi peaspetsialist

737 5711
r 299
kulli.moont@ut.ee

Heiki Epner digikogude analüütik

737 5796
r 298
heiki.epner@ut.ee

Piret Zettur raamatukogu infosüsteemi peahaldur

737 5784
r 298
piret.zettur@ut.ee

Kalju Kill Kask süsteemiadministraator

737 5712
r 302
kill.kask@ut.ee

Tiina Kuusik WWW spetsialist

737 5711
r 299
tiina.kuusik@ut.ee

Liisi Tõnisson digikogude spetsialist, MA (usuteadus)

737 5740
r 226
liisi.tonisson@ut.ee

Risto Mustonen IT spetsialist

737 5713
r 251
risto.mustonen@ut.ee

Ursula Taela digitaliseerija

737 5739
r 227
ursula.taela@ut.ee

Natalja Gordejeva digitaliseerija
Aivar Urboja digitaliseerija 0,5 k.

737 5739
r 227
aivar.urboja@ut.ee

Jaana Mäesalu digitaliseerija (tööleping peatatud), MA (eesti keele ja kirjanduse õpetaja)
Kogude arenduse osakond
Kertu Uri osakonna juhataja

737 5752
r 271
kertu.uri@ut.ee

Lilia Külv erialaraamatukogude peaspetsialist

737 5768
r 270
lilia.kulv@ut.ee

Marika Meltsas elektrooniliste andmebaaside peaspetsialist 0,5 k.

737 5720
r 271
marika.meltsas@ut.ee

Marika Liivamägi raamatukoguhoidja
Tiina Tolli raamatukoguhoidja

737 5753
r 286
tiina.tolli@ut.ee

Anne Kõre bibliograaf

737 5759
r 266
anne.kore@ut.ee

Tiina Vesterova raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
tiina.vesterova@ut.ee

Tuuli Vähk raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tuuli.vahk@ut.ee

Ilona Runnel raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
ilona.runnel@ut.ee

Asta Kuha raamatukoguhoidja

737 5755
r 266
asta.kuha@ut.ee

Kaja Kruus raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
kaja.kruus@ut.ee

Anne Kliimask raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
anne.kliimask@ut.ee

Siiri Reinola raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
siiri.reinola@ut.ee

Terje Rand raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
terje.rand@ut.ee

Kersti Pedak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kersti.pedak@ut.ee

Piret Ladva raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
piret.ladva@ut.ee

Kristhel Haak raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
kristhel.haak@ut.ee

Marina Ostrovskaja raamatukoguhoidja
Maarika Tomingas raamatukoguhoidja, MA (uusim aeg)
Marje Burenkov raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
marje.burenkov@ut.ee

Mare Kahi raamatukoguhoidja

737 5753
r 286
mare.kahi@ut.ee

Liina Espenberg raamatukoguhoidja

737 5759
r 266
liina.espenberg@ut.ee

Silja Tänavots raamatukoguhoidja

737 5794
r 286
silja.tanavots@ut.ee

Kaili Kliimask assistent
Natalja Kapajeva assistent
Tiiu Sade raamatukoguhoidja

737 5754
r 269
tiiu.sade@ut.ee

Elle Zirk abitööline 0,5 k.

737 5753
r 286
elle.zirk@ut.ee

Tiina Sammelselg raamatukoguhoidja (tööleping peatatud)
Käsikirjade ja haruldaste raamatute osakond
ruumid 181, 179, 249
Malle Ermel osakonna juhataja

737 5744
r 179
malle.ermel@ut.ee

Mare Rand raamatukoguhoidja 0,15 k.
Ülle Mölder raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
ulle.molder@ut.ee

Irina Opletajeva raamatukoguhoidja
Ave Teesalu raamatukoguhoidja, MA (klassikaline filoloogia)

737 5745
r 181
ave.teesalu@ut.ee

Kadri Tammur raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
kadri.tammur@ut.ee

Aili Bernotas raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
aili.bernotas@ut.ee

Ilmar Vene raamatukoguhoidja 0,25 k.

737 5745
r 181
ilmar.vene@ut.ee

Moonika Teemus raamatukoguhoidja, MA (kunstiajalugu)

737 5745
r 181
moonika.teemus@ut.ee

Kaspar Kolk raamatukoguhoidja 0,5 k.

737 5745
r 181
kaspar.kolk@ut.ee

Tatjana Šahhovskaja raamatukoguhoidja
Sulo Lembinen raamatukoguhoidja

737 5745
r 181
sulo.lembinen@ut.ee

Fonoteek
ruum 410
(+372) 737 5730
fono@utlib.ee
Avo Kartul keskuse juhataja

737 5730,737 5779
r 410
avo.kartul@ut.ee

Svea Pärsimägi raamatukoguhoidja

737 5730,737 5779
r 410
svea.parsimagi@ut.ee

Raamatukogude vahelise laenutuse keskus
ruum 363
(+372) 737 5778
Maria Luštšik RVL juhataja

737 5778
r 363
maria.lustsik@ut.ee

Olga Šarova raamatukoguhoidja

737 5778
r 363
olga.sarova@ut.ee

Jaga seda lehekülge