Raamatukogu on 11.03. – 11.04. suletud

09.03.2021

Lähtuvalt üleriigilistest piirangutest ja eesmärgist tõkestada koroonaviiruse levikut, on Tartu Ülikooli raamatukogu 11. märtsist 11. aprillini suletud. Raamatute kojulaenutamise ja tagastamise teenus toimib aga ka sel perioodil.

Raamatukogu on täielikult suletud 11.-14. märtsini. Alates esmaspäevast, 15. märtsist saab raamatuid taas laenutada, tellides need eelnevalt e-kataloogist ESTER. Tellitud raamatud saab kätte raamatukogu peahoone (Struve 1) 1. korruse fuajees asuvast laenutuskapist. Ligipääs laenutuskapile on tööpäevadel kella 12-19.

Raamatuid saab tagastada ööpäevaringselt maja sissepääsu kõrval asuvasse tagastusautomaati või tööpäevadel kella 12-19 raamatukogu fuajees olevasse tagastuskasti.

Raamatuid saab endiselt tellida ka RVLi kaudu.

Samuti on tagatud juurdepääs kõikidele e-andmebaasidele. Toimuvad kõik e-kursused, vastatakse infopäringutele ning vastavalt vajadustele ja võimalustele pakutakse digiteerimisteenust.

Raamatute, mille tagastustähtaeg on ajavahemikus 1. märtsist 11. aprillini, tagastamist pikendatakse automaatselt 12. aprillini. Viivist selle perioodi eest ei arvestata.

Lugejate küsimustele vastavad infotelefonid 737 5772 ja 737 5775 igal tööpäeval kell 9–17. Infopäringud palume saata aadressidel laenutus@ut.eeparing@ut.eelibrary@ut.ee.

Kõikidest muudatustest teenuste toimimisel teavitame lugejaid raamatukogu kodulehel ja sotsiaalmeediakanalitel.

 

Jaga seda lehekülge