Raamatukogu fuajee uueneb

13.06.2024

Juuni esimestel päevadel algasid raamatukogu fuajees uuendustööd, mille tulemusena muutub esimene korrus külastajasõbralikumaks ja hubasemaks, aga ka funktsionaalsemaks. Kõikide töödega plaanitakse lõpule jõuda augusti alguseks.

„Tahame uuendustööde käigus luua fuajees keskkonna, mis toetab raamatukogu olemust,“ rääkis ülikooli raamatukogu direktor Krista Aru. „Fuajee on siiani olnud liiga tühi ja kõle, aga nüüd muutub see mugavamaks ja hubasemaks, juurde tekib mõnusaid istumiskohti.“  Remondi käigus paigutatakse infolaud vasakule ning paremale poole luuakse istumis- ja töötegemisala. „Fuajee uuendusega saame viimaks koha ka majajuhile, millest uued lugejad on aastaid puudust tundnud,“ lisas Aru.

Remondi ajaks raamatukogu ei suleta, sest tööd, mis võiks lugejaid segada, tehakse ära hommiku- või õhtutundidel, kui maja pole veel avatud. „Suvel on raamatukogus alati vähem rahvast, seetõttu saigi remont planeeritud juunisse ja juulisse,“ sõnas Aru. „Loodame, et külastajad annavad meile andeks väikese segaduse, mis uue mööbli paigutamisega võib mõnel päeval fuajees tekkida. Lugemissaalides õppimist ja näituste külastamist remont ei sega.“

Alates 25. juunist töötab raamatukogu suvise graafiku järgi: esmaspäevast reedeni on maja avatud 12-18, laupäeval ja pühapäeval suletud.

 

Lisateave:
Herdis Olmaru
Raamatukogu kommunikatsioonijuht
737 5749

 

 

Jaga seda lehekülge