Raamatukogu on suletud 14. märtsist kuni valitsuse kehtestatud eriolukorra kehtivuse lõpuni

13.03.2020

Lähtudes riigis kehtestatud eriolukorrast ning soovides tõkestada koroonaviiruse levikut, on Tartu Ülikooli raamatukogu 14. märtsist 01. maini suletud.

Juurdepääs kõikidele e-andmebaasidele on tagatud. Samuti toimuvad kõik e-kursused, vastatakse infopäringutele ning vastavalt vajadustele ja võimalustele pakutakse digiteerimisteenust. Töötab ka raamatute e-pood ning koostatakse virtuaalset uudiskirjanduse näitust.

Alates kolmapäevast, 25. märtsist saab TÜ raamatukogust raamatuid laenutada, tellides need eelnevalt e-kataloogist ESTER. Loe juhendit, kuidas eriolukorras raamatuid tellida ja laenutada.

Raamatuid eriolukorra kehtivuse ajal tagastada ei saa. Eriolukorra algusest, 14. märtsini kuni 01. maini täitunud tagastamistähtaegade ületamise eest viivist ei arvestata. Kõik tagastustähtajad on pikendatud 4. maini. RVL-teenuse kaudu raamatuid tellida ei saa.

Lugejate küsimustele vastab infotelefon 737 5772 igal tööpäeval kell 9–17. Infopäringud palume saata aadressidel laenutus@utlib.ee; paring@utlib.ee, library@utlib.ee.

Lähtuvalt olukorrast ja vajadustest võib raamatukogu muuta kinnioleku perioodi ning töötada välja ja kohandada pakutavaid teenuseid. Muutustest teatame jooksvalt nii raamatukogu kodulehel kui Facebookis.

 

 

Lisateave:
Herdis Olmaru
TÜ raamatukogu kommunikatsioonijuht
737 5749

 

Jaga seda lehekülge