10. maist on raamatukogu avatud tavapärastel aegadel

07.05.2021

Esmaspäevast, 10. maist on ülikooli raamatukogu avatud tavapärastel aegadel. Majas on samaaegselt võimalik viibida kuni 250 lugejal.

Uuest nädalast ootab raamatukogu lugejaid esmaspäevast reedeni 9-21 ning laupäeval ja pühapäeval 12-18.

RARA saal 2. korrusel on tööpäevadel avatud 10-19 ning laupäeval 12-18, fonoteek emsapäevast reedeni 9-19 ja laupäeval 12-18.

Võimalik on broneerida ka rühmatööruume (ülikooli tudengitele ja õppejõududele tasuta), kuid raamatukogu palub arvestada sellega, et olenemata ruumi suurusest võib seal korraga olla ainult kaks inimest.

Veebi teel eksami sooritamiseks või lõputöö kaitsmiseks saab soovi korral rentida individuaaltööruumi, kus on olemas arvuti ja mikrofoniga kõrvaklapid. Individuaalruumi rentimine on tasuline. Täpsem info telefonil 737 5702.

Praegu jäävad veel suletuks arvutite kasutamise ruum, söögituba ning spordi- ja puhkeala.