Raamatukogus toimub taas siseorienteerumise etapp

29.01.2024

Pühapäeval, 4. veebruaril toimub ülikooli raamatukogus taas orienteerumisklubi Ilves korraldatud siseorienteerumise etapp. Võistlema on oodatud kõik huvilised, seega kes tunneb, et tahab end proovile panna, siis registreerige end juba täna siin.

Raamatukogus toimuv orienteerumine on üks neljast etapist, millest esimene toimus jaanuari keskel Poska Gümnaasiumis, teine raamatukogus ning viimased kaks Hugo Treffneri Gümnaasiumis ja Ahhaa keskuses. Igal etapil on kokku 9 vanuseklassi: M ja N18, M ja N21, M ja N45, M ja N 60 ning VABA. VABA klassi on oodatud kõik olenemata vanusest, kes proovivad esimest korda orienteerumist ja/või ei soovi osaleda võistlusklassis. Auhindu VABA klassis ei jagata.

Seekordne orienteerumine toimub pühapäeval, et võimalikult vähe lugejaid häirida. Korraldajad alustavad ettevalmistuse ja punktide paigutusega kell 12, start antakse kell 13.30. Rada, mis kulgeb läbi avaliku tsooni kõikide korruste, on planeeritud nii, et see oleks läbitav umbes 30 minutiga. Sarnaselt eelmisele aastale oodatakse ka tänavu orienteeruma ligi 150 inimest.

Raamatukogu vabandab võimalike ebamugavuste pärast, mis siseorienteerumisega võivad sel päeval paari tunni jooksul kaasenda, kuid loodame samas, et sellest kujuneb tore ja meeleolukas üritus.

Täpsemalt saate võistlusest ja selle reeglitest lugeda siit.

 

Jaga seda lehekülge