Konrad Mägi Ateljee kevadnäitus

Korraldaja:
Konrad Mägi Ateljee Selts
Kontakt e-post:

Raamatukogu kolmandal korrusel on väljas Konrad Mägi Ateljee traditsiooniline kevadnäitus. Ligi 40 tööd annavad läbilõike kunstnike kahe viimase aasta loomingust.

Konrad Mägi Ateljee põhitegevus on natuurist maalimine. Õppetöö toimub peamiselt päevasel ajal, loomuliku valgusega ja modelli järgi – samamoodi nagu see oli ka Konrad Mägi ajal. Kunstnike põhiline väljendusvahend on kompositsioon ja värv.

Seekordsel näitusel saab vaadata järgmiste kunstnike töid: Eve Valper, Heiki Merila, Meeta Eliise Veigel, Kaari Onni, Ülle Kaasik, Elts Kuhhi, Liidia Unt, Andeia Kaseorg, Tiit Varblane, Kersti Kohtla, Maire Aarsalu, Alo Aarsalu, Mart Trummal, Koidu Laur, Margus Mekk, Sirje Vesi, Anne Reppo, Ingrid Ploom, Lemme Haldre ja Tea Lemberpuu.