Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult Open VPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega"
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

Multidistsiplinaarne täistekstandmebaas, mis sisaldab üle 8500 ajakirja, neist umbes 7300 on eelretsenseeritud teadusajakirjad. Andmebaas indekseerib ja refereerib suurel hulgal ajakirju, monograafiaid, konverentside materjale jm.

Kirjastuse McGraw Hill meditsiinialane andmebaas üliõpilastele ja praktiseerivatele arstidele. Sisaldab üle 85 olulise meditsiiniõpiku, praktilisi nõuandeid haiguste diagnostikaks ja raviks. Lisaks tuhandeid kujutisi ja illustratsioone ning videosid erinevate protseduuride läbiviimise kohta.                                

Infotehnoloogia valdkonna andmebaas, mis sisaldab Association for Computing Machinery poolt kirjastatavate ajakirjade, konverentsikogumike jm väljaannete täistekste alates nende ilmumisajast.

Ravimiinfo patsientidele. Väljaandja USA Tervishoiu süsteemi Farmatseutide Ühing. Inglise ja hispaania keeles.  Kättesaadav EBSCO platvormil

Ameerika vähiuuringute assotsiatsiooni ajakirjad, mis kajastavad vähiuuringute kõiki aspekte - molekulidest haiguste ennetamiseni.

 

Sisaldab rohkem kui 50 keemiaalast ja keemiaga seotud eelretsenseeritavat ajakirja.

Ligipääs järgmistele American Physiological Society e-ajakirjadele: 

American Journal of Physiology ajakirjad (alates 1998)

Physiological Genomics (alates 1999)

Physiological Reviews (alates 1998)

Advances in Physiology Education (alates 1998)

Physiological Reports (OA, alates 2013)

 

Aastase viivitusega on ligipääsetavad järgmiste ajakirjade täistekstid: 

Journal of Applied Physiology (alates 1996 oktoober)

Journal of Neurophysiology (alates 1997)

Physiology (alates 1998)

Ameerika mikrobioloogia ühingu e-ajakirjade  andmebaas. Ajakirjad kajastavad  nii alus- kui ka kliinilise mikrobioloogia kõige uuemaid uurimusi. Juurdepääs täistekstidele alates ajakirja esimese numbri ilmumisest.

Ülevaateartiklite andmebaas, mis sisaldab ajakirju meditsiini, loodusteaduste ja sotsiaalteaduste valdkonnast. Ajakirjad ilmuvad üks kord aastas ja kuuluvad teadusmaailma enim tsiteeritud ajakirjade hulka.

Andmebaas sisaldab religiooniteaduste alaseid artikleid, raamatuid, raamatuülevaateid jne.

Jaga seda lehekülge