Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult Open VPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega"
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

Projekt CAIRN koondab nelja kirjastuse väljaandeid: Belin, Érčs, La Decouverte (Prantsusmaal) ja De Boeck Université (Belgias). Sisaldab kirjanduse, keeleteaduse, filosoofia, ajaloo, psühholoogia, sotsioloogia, majanduse ja poliitika ajakirju.

Kirjastuse Cambridge University Press e-raamatud, millest valitud nimetused on Tartu Ülikoolile täistekstina kättesaadavad. 

NB! Seoses COVID-19 pandeemiaga on TÜ võrgus võimalik ligi pääseda veel paljudele e-raamatutele:

HTML õpikud (700+ raamatut)

https://www.cambridge.org/core/what-we-publish/textbooks

Cambridge Companions kollektsioon (700+ raamatut)

https://www.cambridge.org/core/what-we-publish/collections/cambridge-companions

 

Cambridge Histories  kollektsioon (400+ raamatut)

https://www.cambridge.org/core/what-we-publish/collections/cambridge-histories

 

Cambridge Elements kollektsioon (170+ raamatut)

https://www.cambridge.org/core/what-we-publish/elements

Ajakirjade valik on multidistisiplinaarne ning hetkel pakub Cambridge University Press elektroonilises formaadis üle 300 ajakirja.

NB! Vaba juurdepääs on antud ka COVID-19 teemalistele artiklitele ja raamatupeatükkidele: https://www.cambridge.org/core/browse-subjects/medicine/coronavirus-free-access-collection

E-arhiiv, mis võimaldab osalist juurdepääsu humanitaar- ja sotsiaalteaduste valdkonna artiklite täistekstidele ning Kesk-, Ida- ja Kagu-Euroopa teemaga seotud digiteeritud dokumentidele. Täistekstidele ligipääsuks on tarvis registreerida end kasutajaks.

Maailma keskse majandusanalüüsi keskuse Centre for Economic Policy Research (CEPR) uurimistööd.

30. juunini on Tartu Ülikoolile testkasutuseks avatud meditsiinialane andmebaas ClinicalKey Student, mis sisaldab palju meditsiinitudengitele kasulikke õppematerjale.

Andmebaas on kättesaadav TÜ võrgus ja selle kasutamiseks tuleb registreerida individuaalne konto lehel: https://www.clinicalkey.com/student/registration

Tagasiside on oodatud aadressil pille.naggel@ut.ee

The Hague Academy väljaantav rahvusvahelise avaliku õiguse ja rahvusvahelise eraõiguse alaste jätkväljaannete seeria. Ilmub alates 1923. aastast. 
Lubatud 4 üheaegset kasutajat.

CORDIS -  the Community Research and Development Information Service. Andmebaas CORDIS on Euroopa Komisjoni avalikkusele mõeldud portaal Euroopa Liidu rahastatud uurimisprojektide ja nende tulemuste kohta.

Austraalia kirjastuse CSIRO loodus- ja terviseteaduste ajakirjad. Ajakirjad kajastavad Austraalia ja ka teiste regioonide juhtivate teadlaste kõige uuemaid uurimusi. 

Jaga seda lehekülge