Andmebaasid

NB! Hetkel saab raamatukogu andmebaase väljaspool TÜ arvutivõrku kasutada ainult Open VPN ühenduse kaudu.
VPN ühenduse loomise kohta leiate infot ülikooli arvutiabi kodulehelt.

VPN ühenduse kasutamiseks on vajalikud ülikooli kasutajatunnused.

Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

Projekt CAIRN koondab nelja kirjastuse väljaandeid: Belin, Érčs, La Decouverte (Prantsusmaal) ja De Boeck Université (Belgias). Sisaldab kirjanduse, keeleteaduse, filosoofia, ajaloo, psühholoogia, sotsioloogia, majanduse ja poliitika ajakirju.

Kirjastuse Cambridge University Press e-raamatud, millest valitud nimetused on Tartu Ülikoolile täistekstina kättesaadavad. 

Ajakirjade valik on multidistisiplinaarne ning hetkel pakub Cambridge University Press elektroonilises formaadis üle 300 ajakirja.

E-arhiiv, mis võimaldab osalist juurdepääsu humanitaar- ja sotsiaalteaduste valdkonna artiklite täistekstidele ning Kesk-, Ida- ja Kagu-Euroopa teemaga seotud digiteeritud dokumentidele. Täistekstidele ligipääsuks on tarvis registreerida end kasutajaks.

Maailma keskse majandusanalüüsi keskuse Centre for Economic Policy Research (CEPR) uurimistööd.

Kuni 30.novembrini 2017 on testkasutuseks Tartu Ülikoolile avatud meditsiinialane andmebaas ClinicalKey.

ClinicalKey andmebaas sisaldab Elsevieri kirjastuse raamatuid, ajakirju aastast 2007, ravimite monograafiaid, ravijuhendeid, infot patsiendikoolitusest ja interaktiivset õppematerjali.

The Hague Academy väljaantav rahvusvahelise avaliku õiguse ja rahvusvahelise eraõiguse alaste jätkväljaannete seeria. Ilmub alates 1923. aastast. 
Lubatud 4 üheaegset kasutajat.

Austraalia kirjastuse CSIRO loodus- ja terviseteaduste ajakirjad. Ajakirjad kajastavad Austraalia ja ka teiste regioonide juhtivate teadlaste kõige uuemaid uurimusi. 

Jaga seda lehekülge