Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult GlobalProtect VPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega"
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

Kirjastuse Cambridge University Press e-raamatud, millest valitud nimetused on Tartu Ülikoolile täistekstina kättesaadavad. Nimekirja nägemiseks vajutage "View all ebooks and Elements you have access to here".

 

Ajakirjade valik on multidistisiplinaarne ning hetkel pakub Cambridge University Press elektroonilises formaadis üle 300 ajakirja.

NB! Vaba juurdepääs on antud ka COVID-19 teemalistele artiklitele ja raamatupeatükkidele: https://www.cambridge.org/core/browse-subjects/medicine/coronavirus-free-access-collection

E-arhiiv, mis võimaldab osalist juurdepääsu humanitaar- ja sotsiaalteaduste valdkonna artiklite täistekstidele ning Kesk-, Ida- ja Kagu-Euroopa teemaga seotud digiteeritud dokumentidele. Täistekstidele ligipääsuks on tarvis registreerida end kasutajaks.

Maailma keskse majandusanalüüsi keskuse Centre for Economic Policy Research (CEPR) uurimistööd.

CINAHL sisaldab õenduse, füsioteraapia, tegevusteraapia, toitumise ja dietoloogia ning teiste tervisega seotud erialade teaduskirjandust. Andmebaasis on indekseeritud üle 3800 ajakirja, millest rohkem kui 400 on kättesaadavad täistekstidena. 

Andmebaas on katsetuseks avatud 31.märtsini

Cochrane Library on tõenduspõhiste meditsiinialaste andmebaaside kogumik.

CORDIS -  the Community Research and Development Information Service. Andmebaas CORDIS on Euroopa Komisjoni avalikkusele mõeldud portaal Euroopa Liidu rahastatud uurimisprojektide ja nende tulemuste kohta.

Austraalia kirjastuse CSIRO loodus- ja terviseteaduste ajakirjad. Ajakirjad kajastavad Austraalia ja ka teiste regioonide juhtivate teadlaste kõige uuemaid uurimusi. 

Jaga seda lehekülge