Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult Open VPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega"
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

BASE on üks maailma võimsamaid otsingumootoreid, mis on mõeldud spetsiaalselt avatud juurdepääasuga teadusinfo leidmiseks. BASE võimaldab otsinguid ülikoolide ja teadusasutuste arhiivides, leiab väitekirju, artikleid, raporteid. Võimaldab otsinguid rohkem kui 3000 andmebaasis, 60-70% materjalidest on kättesaadavad täistekstidena. Suurepärased võimalused otsingu piiramiseks ja täpsustamiseks.

Õigusalane saksakeelne täistekstandmebaas, sisaldab kirjastuses Beck välja antavaid seadusi, kommentaare, käsiraamatuid ja üle 50 ajakirja.

Metafooride ja metonüümia-alane bibliograafiaandmebaas sisaldab infot monograafiate, artiklite, dissertatsioonide ja konverentsikogumike kohta alates 1990. aastast, osaliselt ka varasemast ajast. 

Andmebaas on TÜ Raamatukogule avatud alates 19. detsembrist 2017. Kasutusaeg 1 aasta, lubatud korraga kuni 15 IP-põhist kasutajat.

Eelretsenseeritavad, avatud juurdepääsuga biomeditsiini ajakirjad Springer Nature'lt.

BioOne täistekstandmebaas sisaldab bioloogia, ökoloogia ja keskkonnateaduste ajakirju enam kui 140 kirjastajalt. Hetkel on andmebaasis üle 190 nimetuse.

Kirjastuse Brepols keskaja ja ladinakeelsete tekstide andmebaasid.

Encyclopedia Britannica veebiväljaande eesmärk on pakkuda usaldusväärset infot laiale sihtgrupile.

Majandusalane andmebaas, kättesaadav EBSCO platvormil.

Jaga seda lehekülge