Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage Open VPN ühendust.
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

MathEduc (endine MATHDI) on matemaatikahariduse alane andmebaas.

American Mathematical Society (AMS) andmebaas, mis põhineb väljaandel Mathematical Reviews, sisaldab bibliograafilist informatsiooni, ülevaateid ja täistekste alates aastast 1940.
 

The Max Planck Encyclopedia of Public International Law (MPEPIL) on kompleksne andmebaas, mis sisaldab eelretsenseeritud artikleid rahvusvahelise õiguse kõikide aspektide kohta. Artiklid on kirjutatud ja toimetatud rohkem kui 900 teadlase ja praktiku poolt. Entsüklopeedia koostööpartner on Max Planck Institute for Comparative Public Law and International Law. Andmebaasi uuendatakse pidevalt.

Bibliograafiline andmebaas, mida koostab USA Rahvuslik Meditsiiniraamatukogu, hõlmab kõiki meditsiinivaldkondi. Eraldi väljatöötatud märksõnastik (MeSH Medical Subject Headings). Ajaline ulatuvus 1946. a. tänaseni. Kättesaadav EBSCO platvormil.

EBSCO platvormil kättesaadav MLA Directory of Periodicals sisaldab teavet üle 5500 keele- ja kirjandusteaduse, rahvaluule, pedagoogika-alase ajakirja ja seeriaväljaande kohta, mis on indekseeritud MLA International Bibliography andmebaasis.

EBSCO platvormil asuv andmebaas, mis võimaldab otsida keele- ja kirjandusteaduse, rahvaluule ja pedagoogika alaseid teadusartikleid. Andmebaas sisaldab ka märksõnastikku e. tesaurust.

Eesti muuseumide veebivärav võimaldab kõigil huvilistel tutvuda muuseumide infosüsteemiga MuIS liitunud muuseumide kogudega. 
Museaalidega tutvumiseks saad kasutada otsingut või sirvida kogusid muuseumide järgi.
 

 

Jaga seda lehekülge