Andmebaasid

Väljaspool TÜ arvutivõrku kasutage eelistatult GlobalProtect VPN ühendust. Alternatiivina võite kasutada linki "Ligipääs TÜ kasutajatunnustega"
VPN ühenduse seadistamise juhend.


Kõik | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S Š Z Ž T U V W Õ Ä Ö Ü X Y

American Mathematical Society (AMS) andmebaas, mis põhineb väljaandel Mathematical Reviews, sisaldab bibliograafilist informatsiooni, ülevaateid ja täistekste alates aastast 1940.
 

Projekt, mis säilitab ja pakub ligipääsu ajaloolistele kino, televisiooni ja helisalvestuse teemalistele trükistele.

 

Bibliograafiline andmebaas, mida koostab USA Rahvuslik Meditsiiniraamatukogu, hõlmab kõiki meditsiinivaldkondi. Eraldi väljatöötatud märksõnastik (MeSH Medical Subject Headings). Ajaline ulatuvus 1946. a. tänaseni. Kättesaadav EBSCO platvormil.

MIT Open Press avatud juurdepääsuga e-raamatud ja e-ajakirjad. Kasutades https://www.mitpressjournals.org/search/advanced otsingus Free and Open Access content only filtrit, leiab ka palju avatud juurdepääsuga artikleid. 

EBSCO platvormil kättesaadav MLA Directory of Periodicals sisaldab teavet üle 5500 keele- ja kirjandusteaduse, rahvaluule, pedagoogika-alase ajakirja ja seeriaväljaande kohta, mis on indekseeritud MLA International Bibliography andmebaasis.

EBSCO platvormil asuv andmebaas, mis võimaldab otsida keele- ja kirjandusteaduse, rahvaluule ja pedagoogika alaseid teadusartikleid. Andmebaas sisaldab ka märksõnastikku e. tesaurust.

Eesti muuseumide veebivärav võimaldab kõigil huvilistel tutvuda muuseumide infosüsteemiga MuIS liitunud muuseumide kogudega. 
Museaalidega tutvumiseks saad kasutada otsingut või sirvida kogusid muuseumide järgi.

 

Jaga seda lehekülge